Beyin Yakan Zeka Sorusu - Cevaplarınızı Bekliyorum

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml

Saygısızlık yaptığını farkında mısın, Konu sahibi hem eğlence hemde düşündürücü bir soru soruyor

Sen burda gelip Sözde senin deyiminle "Alıntılara post atarak post kasmıyorsun" ama yinede konuyu kirleterek Kilitlenmesine sebep oluyorsun...

Yeni üyesin foruma üye olmak istyeyipte üye olamayanlardan daha şanslısın bu şansını birazcık kullan..

Son düzenleme:

n0on

Uzman üye
29 Tem 2017
1,016
0
G olabilir

ama kapalı olduğunu görmedim ki tmm buldum f

Son düzenleme:

federasyon765

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
769
2
Çanakkale
L dolar diğerleri TL

Not: D ye Ve H ye gidemez ağzı kapalı onların harici en alt seviyede L olduğu için L öcelikle L dolar.

Edit F dolar

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.