beyler acil yardım facem çalınmış olabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fatih377

Üye
25 Tem 2012
108
0
Kastamonu
dün faceye girdiğimde şu yazılar çıktı

Lütfen güvenlik kontrolünü tamamla Güvenlik kontrolleri Facebook hesaplarının
başkalarının eline geçmesini önlemeye ve spamcıları
uzak tutmaya yardımcı olur. Lütfen daha sonra tekrar dene You are trying too often. Please try again later. Aşağıya girilecek güvenlik kodu için kısa mesajlarını
(541*******) kontrol et. Kodu Gir... Kodu tekrar gönderin Devam Bunu neden görüyorum?

Suan Resim alma imkanım yok yokpaya yapıştır yaptım.kusura bakmayın. Telefonuma mesaj gönderildiğini söylüyor ama mesaj gelmedi dünden beri tekrar gönder dedim bikaçkez yine olmadı nasıl yapabilirim arkadaşlar?bu arada numara benim numaram bi yanlışlık yok o konuda

vurguncu18

Katılımcı Üye
4 Şub 2012
333
0
oradan
kardes korkacak bı durum yok facebook kullanıcılarını guvende tutmak ıcın boyle seyler yapıo facenın calınmaması ıcındır bunlar

altta dedıgım gbı yaparsan kod sıkıntısından kurtulabılırsın

msj secenegınden farklı olarak bırde arattırma yontemı war bn ole hallettım anında arıolar verıolar kodu snde o secenegı secerek o tel nosunu arattırıp kodunu alabılırsın

kolay gelsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.