Beyler AntiVirüsünüzü test edin

007mekansiz

Yeni üye
16 Tem 2009
12
0
ben nod32 kullanıyorum 590 tane buldu sabah baksaydım bu konuya kaspersky de de bakardım bidahakine bakarım :D

muratcanyapar

Yeni üye
23 Ağu 2007
6
0
Tamam arkadaşlar dediğiniz gibi yaptım dosyayı indirdim 590 tane virüs buldu zaten içindeki dosyada 593 taneymiş sizce ne kadar güvendeyim acaba:mml

Kaporta

Yeni üye
2 Ocak 2007
35
0
Taranan Nesne Sayısı:593
Temizlenen Nesne Sayısı:590

Yeterli sanırım ? Eset Smart Security™ kullanıyorum...

kritikos

Yeni üye
25 Tem 2009
32
0
nod 32 dosyayi indirmeden baglantiyi sonlandirdi..nod 32 yi devre disi birakip dosyayi indirdim sonra tarama yaptim

590 tane buldu ve sildi..

ali7887

Üye
27 Tem 2009
172
0
nod 32 antivirüs taranan nesne sayısı 594
bulunan virüs sayısı 590 bunu dısında bazı supelı dosyalar yolladı en iyisi bence nod 32 antivirüs programı

ali7887

Üye
27 Tem 2009
172
0
Benim bod 32 dosyayı indirmiyordu ben devre dısı bıraktım indirmesi için indirdikten sonra etkinleştirdim o devre dısı oldugu arada virüs bulasmısmıdır bilgisayarıma acaba :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.