beyler lol de ddos yedik ne yapabiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KursaT44

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,835
2
118
ADANA
Tum takım yedik ddos şimdi 2. Oyunda da devam ediyor bu ddos dan nasıl kurtulabilirim duzeltebilirim firewall açtım modem resetledim ne yapayım

WiseRedWoLF

Yeni üye
31 Ağu 2014
38
0
istanbul
google amcadan server ddos security diyerek aratırsan bir çok seçenek bula bilirsin
bu arada lol da ddos yedik derken lol pvp serverinizmi var yoksa sadece oyuncular olarakmı yedinizbirazdaha açıklarsan sevinirim

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Güzel kardeşim nasıl ddos yiyorsunuz yav böyle bir mantık olabilir mi ? Riot sunucularında bir teknik bakım vardır adam senin ipni oyun içi bulup nasıl ddos atsın çok enteresan

WiseRedWoLF

Yeni üye
31 Ağu 2014
38
0
istanbul
Güzel kardeşim nasıl ddos yiyorsunuz yav böyle bir mantık olabilir mi ? Riot sunucularında bir teknik bakım vardır adam senin ipni oyun içi bulup nasıl ddos atsın çok enteresan

katılıyorum sizi düşürmenin bir yoludur ipnizi alması onuda alamazlarda eski bir koxp bunu yapa bilirdi knayt online sikil kulanırken karşıtarafı düşürmesi sağlardı bu karşı tarafın efekleriyle ilgiliydi yanlış hatırlamıyorsam o koxp fixlendi sanırım knayt online birdahada başka oyunda görmedim saten

Docok

Özel Üye
3 Haz 2011
2,680
22
KKTC, Lapta
Gereksiz boş yorumlardan kaçının,

Oyunda böyle bir durum var malesef ama her adamda bulunmaz bu işini bilen adamlar araştırıp skype adresinizi veya ipnizi bulup saldırabilir.

Korunma yolu var mı pek bilmiyorum ama skype gibi 3. parti programları kapatmayı deneyebilirsiniz
arkadaş listenizdeki kişilerden geliyor da olabilir saldırı.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Gereksiz boş yorumlardan kaçının,

Oyunda böyle bir durum var malesef ama her adamda bulunmaz bu işini bilen adamlar araştırıp skype adresinizi veya ipnizi bulup saldırabilir.

Korunma yolu var mı pek bilmiyorum ama skype gibi 3. parti programları kapatmayı deneyebilirsiniz
arkadaş listenizdeki kişilerden geliyor da olabilir saldırı.

Güzel Abim Iyi Diyorsunda 3 senedir Lol Oynuyorum Yok Öyle birşey Abi Modem Resetleyınce Niye Devam Etsin Ozaman Valla Ben Raun'a Katiliyorum Çalışma Olduğu Zamanlar LaG oluyor tüm server de kesinlikle ondandir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.