Beyler Whatsapp+ plus kullanan var mı ?

Nevermend

Üye
1 Ocak 2016
227
0
Beyler whatsapp+ plus indirmek istiyorum. Forumda birkaç tane indirme linki buldum fakat linklerin birisi kırık, diğeri ise yüklenmiyor. Bildiğiniz indirebileceğim bir yer var mı ? Teşekkür ederim şimdiden.

alper4205

Yeni üye
13 Ara 2015
24
0
Hocam 1 günlük ban olayı var bildiğim kadarıyla ancak kalıcı olmuor bir süre sonra ban yememek için whatsapp plus a girdikten sonra asla çıkış yapmyn ban yemezsiniz rahat rahat kullanın :)

Nevermend

Üye
1 Ocak 2016
227
0
Dosya Yöneticisi olması lazım telefonda. Birde bilinmeyen kaynakları açmalısın aksi taktirde yüklenemz.

Var hocam. ayarlardan bilinmeyen kaynaklarıda açtım. Fakat gene yüklenmiyor

Hocam 1 günlük ban olayı var bildiğim kadarıyla ancak kalıcı olmuor bir süre sonra ban yememek için whatsapp plus a girdikten sonra asla çıkış yapmyn ban yemezsiniz rahat rahat kullanın :)

İndirebilseydim bi Gerisi kolaydı hocam :RpS_biggrin:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.