Beynimdeki hack

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,639
1,665
Arkadaşlar internete girdimmi şu şöyle olur şu şöyle yapilirsa doğru olur diye kolay yoldan hack yapma işlemleri görüyorum bunun sebebi ney olabilir

Bu olay beynimde oluyor
Anlatmaya çalıştığını az çok anladım gibi, ancak herşey keşke düşündüklerimiz gibi olsa
Özellikle bu işlerde uğraşanlar bilir
Sisteme tam sızmaya çalışırken herşey çiçekken hiçbir sonuç alamadığımız oluyor, işte o zaman da sap gibi kalıyoruz

Shpion

Yeni üye
13 Kas 2022
33
21
Arkadaşlar internete girdimmi şu şöyle olur şu şöyle yapilirsa doğru olur diye kolay yoldan hack yapma işlemleri görüyorum bunun sebebi ney olabilir

Bu olay beynimde oluyor
Bir konu ile ilgili çok konuşunca, çok düşününce yada çok çalışınca oluyor bir ara o kadar fazla geometri çalışmıştımki rüyamda açılara alfa beta veriyordum geometrik bir şekil görünce şurdan bir doğru çeksem akid olur şurdan çeksem muhteşem üçlü olur felan diye düşünüyordum. Geometriye ayırdığım zaman azalıncada kayboldu bu. Normal bir şey yani.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.