Beynimi sisteme çevirmek hastalıgım oldu

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Merhaba hayırlı akşamlar. Arkadaşlar sizinle bir konu tartışmak istedim. Yani burda kimse kimsenin ne oldugunu bilmediği için rahatlıkla yazıyorum. Sosyal bir insanım ama bir o kadar da asosyal. Nasıl diyecekseniz ne kadar sosyal olsamda hiç içimi kimseye açmam. Asla. Konuyu aşk meşk sanmayın sakın sadete geliyorum.
Arkadaşlar ben benimle ilgisi olan herkesin herşeyini bulup TC kimlik no, numara, sosyal medya şifrelerine ulaşma felan bunların hepsini elde edip kişileri beynim de analiz ediyorum. Herkesin nasıl birisi oldugunu elimdeki bilgilerden öğreniyorum. Nasıl bir karakter olduklarını vs. Birisinin atacağı bir sonraki adımı beynimde otomatikmen canlandırıyorum ve büyük ihtimalle gerçekleşiyor.Bütün digital araç gereçlere sızmanın çogunu başarabiliyorum çeşitli yollarla vs ve bunu kullanarak insanlar hakkında bilgi ediniyorum. Tuhaf olan ise beynim bunu insanlara uygulaması. Tıpkı bir sistem gibi onu inceliyorum ve bilgi ediniyorum.
Diyelim ki yeni birisiyle tanıştım o kişi hakkında bilgi edinmem için onunla 10 dk otursam yeter. Her şeyini öğreniyorum. (Ona sormadan hack bilgisiyle vs.). Hafızam aşırı derecede kuvvetlidir. Mesela bir telefon numarasını bir kez okusam ezberlerim. O derece. Beynim sistematik algılamaya sahip. Örneğin bir sınav oldugunda ben kelimelere cümlelere çalışmam arkadaşlar o paragrafı okur ve sınav esnasında o paragrafın oldugu sayfayı göz önüne getirip resmini yansıtır gibi aklımda o an tutar ve gerekli bilgiyi kullanırım. Kişileri analiz etmek bende bi hastalık oldu. İnsanların A-Z herşeylerini öğrenmek çok kötü bir şey önüne geçemiyorum. Çok canımı yakıyor.En yakınımın bile ne düşündüklerini gördüm, sevdiklerimin yaptıgı şeyleri gördüm ama asla birisine açmadım bu konuları hep içime gömdüm.

Ciddi bir önerisi olan arkadaşlardan tavsiyeleri bekliyorum. Beynim herşeyi ezberlediğinden yorgun düşüyorum çok fazla ruhen.​

gkbrkttr

Üye
25 Haz 2015
224
0
Benimde bir arkadaşım vardı aynı senin gibi.Ders çalışırken kitabın sayfasını bakar ezberlerdi :) Sende kendini biraz geliştirisen aynı yeteneğe sahip olabilirsin sınavlarda ezberlediği sayfaları zihnide canlandırıp dorğu cevabı buluyordu bi nevi internette dolaşırken aramak istediğimiz kelimeyi ctrl+f yaparak aramak gibi oda zihninide arıyordu :D

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Benimde bir arkadaşım vardı aynı senin gibi.Ders çalışırken kitabın sayfasını bakar ezberlerdi :) Sende kendini biraz geliştirisen aynı yeteneğe sahip olabilirsin sınavlarda ezberlediği sayfaları zihnide canlandırıp dorğu cevabı buluyordu bi nevi internette dolaşırken aramak istediğimiz kelimeyi ctrl+f yaparak aramak gibi oda zihninide arıyordu :D

Farkettiysen bende onu örnek verdim o arkadaşını anlıyorum. Herşeyi görsel kaydediyorum

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Hocam daha önce hiç yapmıyacam bu sefer bunun facesine bakmayacam dedin mi eğer diyip yinede dayanamadıysan o zaman kendine sahip çıkmayı bilmiyorsun demektir iraden zayıf demektir inat et yapmayacam bidaha böyle şeyler de kendinle inatlaş yaptığında yine senin üzüleceğini unutma

Doctor grey

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
873
0
kardeşim nasıl hissetiğini anlıyorum işine duygularını katamıyorsun her dakkika bir şey duşunemiyorsun yani bendede ona yakın bir şey var fakat bu kadar ileri derece değil geçmiş olsun kader diyelim

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Mr robot izleyen gencin dramı yalnız küçük bir hatırlatma adam şizofrendi :)
Bir kere bile izlemedim. Saygı duyarım fikrine.
Hocam daha önce hiç yapmıyacam bu sefer bunun facesine bakmayacam dedin mi eğer diyip yinede dayanamadıysan o zaman kendine sahip çıkmayı bilmiyorsun demektir iraden zayıf demektir inat et yapmayacam bidaha böyle şeyler de kendinle inatlaş yaptığında yine senin üzüleceğini unutma
İstem dışı oluyor başke meselelerde iradem kuvvetli ama bunda çok zayıf. İnsanlardan kendmi soyutluyorum.
kardeşim nasıl hissetiğini anlıyorum işine duygularını katamıyorsun her dakkika bir şey duşunemiyorsun yani bendede ona yakın bir şey var fakat bu kadar ileri derece değil geçmiş olsun kader diyelim
Teşekkür ederim ilgin için dostum ilk evreler bende öyleydim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.