Beynimizin %100ünü Kullanabilseydik Neler Yapardık?

StrongsAire.exe

Katılımcı Üye
15 Tem 2010
775
110
/.root
Çoğu saçma mesela ölen insanları canlandırırmıydık.allah o canı aldıktan sonra o ruhu bedenden aldıktan sonra sen nasıl getiricen geri bedene sokucan.Bence Konu Saçma :)

8 Tem 2010
113
0
siz ne kadar cahil insanlarsınız ya bakıyorum adam demişki nasıl canlandırız allah bişi demeden olmazmış biri dio denizde nasıl nefes alacaz bey,n nefes tüpümü oluyo falan filan orada söylenmek istenen şey şu beynimizin şu kadarını kullanırsak şu kadar şeylerin çözümünü bulabilirmişiz sizin gibi kişiler yüzünden dünya bu halde işte milletin durumu ortada

StrongsAire.exe

Katılımcı Üye
15 Tem 2010
775
110
/.root
siz ne kadar cahil insanlarsınız ya bakıyorum adam demişki nasıl canlandırız allah bişi demeden olmazmış biri dio denizde nasıl nefes alacaz bey,n nefes tüpümü oluyo falan filan orada söylenmek istenen şey şu beynimizin şu kadarını kullanırsak şu kadar şeylerin çözümünü bulabilirmişiz sizin gibi kişiler yüzünden dünya bu halde işte milletin durumu ortada
ne yani ölümü kimsse geri getiremez eğer sende düşünme yeteniği olsaydı bunu anlardınnn

varek

Katılımcı Üye
15 Eyl 2009
388
0
niğde
Beynimizin ne yazıkki %3-10 unu kullanabiliyorus %100 ünü kullansak ne yapardık
%15
matematik dehası
%20 ışınlanmayı bulabiliridk
%30kendimizi ışınlayabilir veyatta başka birini ışınlayabilirdik
%40kendimizi güneşin üstünde yürüyebilirdik
%50uzayda oksijensiz yaşabilirdik
%60herhangi biriyle ağızla konuşmadan beyin gücü ilekonuşabilirdik
%70insanlar beynimizi ile yönetebilirdik
%80her türlü soruyu cevaplardık
%90ölen insanları canlandırabiliriz
%100hayal ettiğimiz herşeyi yapabiliriz
çok saçma yha ben böyle seylere inanmiyorum sunu iyi bilinki beynimizin 100%100 yerine göre zaten kullaniyoruz yeri geldimi cok öncelerden biseyi hatirliyoruz mesela o beynimizin kullanmadigimiz bölümünde

zagadazigidi

Katılımcı Üye
10 May 2010
347
0
İstanbul/Beykoz
Gerçekten çok saçma,özellikle;

%90ölen insanları canlandırabiliriz Ölen insanları canlandırmak ancak Allah(c.c.) mahsustur.

%100hayal ettiğimiz herşeyi yapabiliriz Bu en saçması ben haşa tanrı olmak istiyorum herşey sil baştan yapıp tek tanrı ben olabilir miyim? :)

ninnoo_infaz

Katılımcı Üye
12 Ağu 2008
370
1
K.maraş-elbistan
kardeş yanlış bilgi bu 'beynimizin ne yazıkki %3-10 unu kullanabiliyorus' mynette okumuştum bilim adamları tarafından yapılan araştırmaya göre beynimizin tamamını kullanabiliyormuşuz...
[sıze=5]

bence arkadasın svundugu fikir son derece dogru yarbayım yanı bazı kısımları abartılı olabilir ama beynin henüz 3-5 arasını kullana biliyor normal bi insan einstein ise %7 ile nitelendiriliyor ve dunyanın en zeki insanı kimi teorilere qöre deli olsada...
[/sıze]

tatalito

Üye
21 Nis 2009
124
0
bu resmen saçmalık ve Allaha şirk koşmaktır. ALLAH dışında kimsenin diliği şak diye yerine gelmez arkadaşalr...

atolan4747

Üye
16 Ocak 2010
57
0
istersen beynini & 1000 kullan gene ölüyü canlandıramazsın bu küfre girer kapatın konuyu hattta silin saçmalamayın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.