Beynimizin Tanrısı Olmak/Beyin Kontrolu/Astral Yolculuk -Türkiyede İlk Kez.!

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Öncelikle Tüm THT Ailesine Teşekkür Ediyorum.Alt Kısımda Yazıcak Olanlar Tamamen Kendi Ellerim Ve Beynim'i Kullanarak Yazdığım Konudur, Alıntı Yaparken Benim İsmi'min Eklenmesini Rica Ediyorum.

1- Bu Konumu Başardı İseniz Şimdi Yazacağım Yazılar Sizi Gerçek Hayat İle Yolculuk Arasındaki Nörolojik Bağ'ın Tanımı Olucaktır.

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

2 aşama ile sizi antremana hazırlayacağım 1-beyni açmak,2-gelişmek

1-beyni açmak

Her İnsan Hayal Kurar, Bu Hayallerin İçinde Oluşan Her Fikir Veya Düşünce Beyne Aktarılır Ve Beyin Onu Gözleri Önüne Getirmek İçin Çok Uzun Ama Size Göre Salise'de 1 Kadar Yol İzler.
Şimdi Düşünün.! Ya O Yolu Siz Kursaydınız...
İşte Bu Mümkün.İstediğiniz Hayali Göz Önüne Getirmek Yerine O Hayali Beyninizin İçinde Gerçekleştirseniz. Astral Yolculuğa Çıkanlar Bunu Yapmaları Hiç Zor Olmayacaktır Çünki Beyninizin Sınırlarını Zorlayarak Kapalı Olan Yolları Çoktan Açmışlardır.Eğer Hayatınızda Hiç Astral Yolculuk Yapmamış İseniz İlk Yapmanız Gereken Şey;. Beyninizi Öyle Zorlayınki,Beyin Artık Erişiminizin Olmadığı Çekirdek Tellerini Açsın.
Peki Bunu Nasıl Yapıcaksınız ?
1- Elinize A4 Veya Herhangi Bir Beyaz Kağıt Alın.Gözlerinizi Kapatın Ve Sessiz Ortama Geçin [ Sessiz Ortamda Olmanız Çok Önemli. ],Kağıdı Önünüze Koyun Ve Kalemi Elinize Alın.Şimdi İse Duyduğunuz Veya Hissettiğiniz Herşeyi Sanki Daha Önce Görmüş Gibi Kağıda Çizin. Bunu 10-15 Dk Yapın Ve Gözlerinizi Açın.Kağıtta Karmakarışık Çizgiler Şekiller Görüceksiniz.Asıl Yapmanız Gereken Burada Olacak...
Kağıda Bakın Ve Gözünüz Kapalıyken Hissettiğiniz Şeyin Çizgisini Görün. [ mesela havayı hissettiyseniz o an havayı hissederek çizdiginiz çizgiyi bulun ( gözünüz kapalı ve sessiz ortamda ). ] Bunu Yapmanız 30dk veya 1 saatinizi alıcaktır ve ilk denemeniz olduğu için başaramıyacaksınız. fakat beyniniz o kadar yorulacakki pes etme noktasına gelicek. işte o an siz devam ediceksiniz ve tekrar deniyeceksiniz, beyniniz aşırı derecede yorulacak ve size açıklarını göstermeyi başlıyacak. fakat o an anlamıcaksınız...
beyniniz yandıktan sonra hayatınızda hiç görmediğiniz bir matematik işlemi yapın [ asal sayılarla şartlı fonksiyon hesaplama vs... ] bunun için uğraşırken beyniniz artık kontrolden düşecek ve siz pes ediceksiniz [ olmadı falan filan diyeceksiniz ] işte o zaman açıp sorunun cevabına bakın ve baktığınız an mantığı anlamaya çalışacaksınız [ tek başınıza ] çünki beyninizin erişime kapalı olan kısmı Çok Yorulduğunuz için hafif hafif açılacaktır...

2- gelişmek

Üstteki Kısmı Yaptığınız Zaman Sıra Buraya Gelicektir. Sizden İstediğim Birkaç Şey Var;.

Hergün Farklı Şeyler Yapın. Mesela Sağ Elle Dişinizi Fırçalıyorsanız Artık Sol Elle Yapın.Yemeği Nasıl Yiyip İçiyorsanız Tersten Yiyin [ önce çay içiyorsanız, artık en son çay için ]

Bir Not Defteri Tutun Ve Hergün Bu 2 Aşamayı Tekrarlayın.Eğer Bir Değişim Veya Gelişme Görürseniz Not Defterine Onu Yazınız.[hergün not alın.]

Eğer Okula Gidiyorsanız,Okulda Farklı Davranmanızı İsteyeceğim, Bunlar:
*Dersi Çok İyi Dinleyin ( beyninizi yorar )
*Hiç Konuşmayın,Etrafınıza Bakın Ve İnsanları İnceleyin,Her İnsanın Aynı Olduğunu Fakat
*İçlerindeki Enerjinin Tamamen Farklı Olduğunu Görün
*Okulda İseniz 1. Alıştırmayı Farklı Şekilde Deneyin,Sadece Gözlerinizi Kapatın Ve Kulaklarınızla Hissetmeye Çalışın;.Her Kelimenin Ses Tonunu,Nefes Alma Ve Vermenin Yarattığı Duyguyu Hissedin.

Eğer Üstte Verdiğim 2 Alıştırmayı 1 Hafta Veya 2 Hafta Boyunca Denemeye Devam Ederseniz.Not Defterinize Baktığınızda Artık Kendinizi Değil,Beyninizin Yaptıklarını Anlıyacaksınız. İşte O An Erişime Kapalı Olan Kısma Girmiş Ve Yolu Çizen Siz Olduğunuzu Fark Ediceksiniz. İşte Bu Noktada Kendinizi Güncellemek İçin İnternet Devreye Girecektir.

*Öncelikle Fizik,Kimya,Biyoloji Derslerine Çok Fazla Önem Verinki Bedeninizi Ve Yaşam Şartlarınızı Kavramanıza Yardımcı Olsun.
*Quantoum Fiziği,Evren Teorisi,Nörolojik Tepkimeler Gibi Yazıları Okuyun Ve Anlamaya Çalışın [ beyniniz yoruldukça ve siz zorladıkça yeni bir yol çizilmeye başlıyacak ]
*Zamanı Hissetmeye Çalışın,Zamanın İşleyişini Ve Kavramını En Başından Bilin,Zaman, var oluş gücümüzdür, tek gerçek ölçü birimi zamandır.

Olabildiğimce Sorularınıza Ve Teşekkürlerinize Karşılık Vermeye Çalışacağım.

Bu Konumu Okuduğunuz İçin Teşekkür Ediyorum Umarım Konum Tutar; Türkiye'de İlk Ve Tek Olarak Bunu THT'de Paylaşdığım İçin Kendimi Gururlu Hissediyorum. İyi Forumlar.

Son düzenleme:

furqanx42

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,150
0
1 kere yaptım insan karşısında kendini görünce korkuyor hemen geri döndüm birdahada yapmadım :)

Loque

Üye
4 Ağu 2012
56
0
Hocam ben bi ara kafayi biseye takmistim dediginiz gibi beynim yandi heralde :D su an anlatamadigim seyler yasadim insanlarin davranislari onsezilerim gelisti sanki zamani hissedebiliyomuş hissindeydim bu beyinlemi alakali yoksa psikolojikmenmi oyle oldu :D

FullExpert

Yeni üye
4 Haz 2015
7
0
Gayet güzel paylaşım olmuş kardeşim önceki konunu okudum baya araştırma felan yaptm zamanım olunca denemeyi düşünüyorum böyle paylaşımlar ilgimi çekiyor nedense

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Herkeze Teşekkür Ederim Arkadaşlar.Size Yararım Dokunduysa Ne Mutlu Bana :)

dokunmakmı beni dürttün abey :D yapana kadar denicem ama ben bedenimi görünce kalpden giderim :D abi bişey olmaz ya demi :D tırstım korkunc şeyler görüyormusuz :D

ilkini başaramadım ben :D

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
UG yi bırak abi sen sana özel bi takım kurulsun

RB diye Ruh Bilimcisi vB :das:FqF

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.