Beynimizin Tanrısı Olmak/Beyin Kontrolu/Astral Yolculuk -Türkiyede İlk Kez.!

Emrullah7

Uzman üye
13 Eki 2015
1,399
0
hocam eline sağlık emek :) ama tuaf hisler var içimde yanlış anlamayın yapmadım aklıma ölüm rabıtası derler onu getirdiniz oda benzer özellikleri taşıyor sadece dini yönü var inşallah iyi buluşunuz dergimizde paylaşılır başarılar bekleriz makalelerini :)

lowery

Yeni üye
19 Eyl 2015
33
0
Şayet bu Peygamberimiz dönemimde ki Miraç gecesi de Astral seyahat olarak adlandırılıyor sebebi ise şu bulunduğu yer ile gittiği yer arasında uzun bir zaman farkı var ve lakin ki aynı zamanda geri geldiğini düşünürsek imkansız olduğunu göreceğiz.
Teoriler
1.Cinlerle iş birliği yapıp o bölgeye getirirldi(Hz. Süleyman Taht Meselesi bilen bilir.)
2.Astral seyahat
3.Rüya aleminde yolculuk buda aslında bir nevi astral seyahat oluyor

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Şayet bu Peygamberimiz dönemimde ki Miraç gecesi de Astral seyahat olarak adlandırılıyor sebebi ise şu bulunduğu yer ile gittiği yer arasında uzun bir zaman farkı var ve lakin ki aynı zamanda geri geldiğini düşünürsek imkansız olduğunu göreceğiz.
Teoriler
1.Cinlerle iş birliği yapıp o bölgeye getirirldi(Hz. Süleyman Taht Meselesi bilen bilir.)
2.Astral seyahat
3.Rüya aleminde yolculuk buda aslında bir nevi astral seyahat oluyor

Günde 2 Kere Yapıyorum Yalanlayan Gelsin Adresime ;)

faruk1417

Üye
7 Tem 2012
79
1
Unknow
Güzel bi paylaşım olmuş..Bende beynin uç noktlarına kadar zorlanması taraftarıyım ..söylediğin şeylerın hepsi denendiği zaman gerçekleşicektır.. çunkı bılınçaltı sonsuz bı hazinedir .. ne istersen onu verıcektır ..Eğer en ıyı sıfatını almak ıstıyorsak elımızı kolumuzu ya da kaslarımızı değil beynımızı zorlamalıyız..(Eline Sağlık )

xkartal21

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
3,267
0
Kastamonu
Usta şimdi yolculukta ruh bedenden mi ayrılıyor eğer öyleyse istediğimiz yere gidebilirmiyiz ölüm riski var mı

burak4114

Üye
8 Kas 2015
98
0
Kocaeli
Hocam ben bi ara kafayi biseye takmistim dediginiz gibi beynim yandi heralde :D su an anlatamadigim seyler yasadim insanlarin davranislari onsezilerim gelisti sanki zamani hissedebiliyomuş hissindeydim bu beyinlemi alakali yoksa psikolojikmenmi oyle oldu :D

Kardeşim he zihinsel hede psişik açısından aydınlandın ancak kıs a süreklik bişi olamsına izin zerme sık sık yap

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.