Beynine Güvenen Gelsin \\zaliminx

ali69

Üye
10 Eyl 2015
129
0
kör: sağır nerde...

dilsiz:ses yok..

kör: yoksa öldümü...

dilsiz:ses yok...

kör: öldüyse işaret ver...

ve dilsiz en şiddetlisinden tokadı yapıştırır...
ve böylece körde anlar...

eyyaf

Katılımcı Üye
10 Eki 2010
895
0
Kütahya
Hepinize hayırlı akşamlar arkadaşlar bir zeka sorusu ile karşınızdayım

Lafı fazla uzatmadan soruya geçeyim

Bir sağır bir dilsiz ve birde kör çok iyi arkadaşlarmış

Birgün ormanda yürüyüşe çıkmışlar sağır ölmüş dilsiz bunu köre nasıl anlatır

Bunu bilene kocaman bi aferim :)

Beynine güveniyorsan kendin çözersin

aynı soruyu psikoloji dersinde hocamız bise sormuştu bi arkadaş sağır bağırarak konuştugu için kör bunu duymayınca şüphelenir anlar demişti ben ise sağırın etini köre yediririz demiştim

ByCha

Üye
24 Ara 2015
249
0
Kör sorar sağır nerde dilsizde cevap veremez kör'de öldüyse tokat der tokat atar ve öldüğü anlaşılır

Alcatraz322

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,081
1
dilsiz körün elini alır önce kendi kalbine sonra körün kalbine ve en son ölen sağırın kalbine koyar öldüğünü hissettirir

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
kendim cevabı anlamaya çalışıyorum ama ev arkadaşıma sordum ve bunun cevabını bildiğini söyledi ve şunu dedi ; "1. adam sağır dilsiz , 2. adam kör , 3. adamın herşeyi sapa sağlam" imiş ama ne alaka anlamadım :D

eyyaf

Katılımcı Üye
10 Eki 2010
895
0
Kütahya
ölen sağır arkadaşın etini keser kör arkadaşa yedirirz bunlar zaten çölde kör dilsiz kendi etini yidirmeyeceğine göre sağır öldü bu onun eti der ve sorun çözülür hem karınları doyar :D aslkdfnşolasjfşg

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Dilsiz Körün Elini Tutar Önce Kendi Kalbine, Sonra Körün Kalbine Ve En Son Ölen Sağırın Kalbine Koyar Öldüğünü Hissettirir.

Son düzenleme:

ezt

Katılımcı Üye
23 Nis 2015
585
0
Yüzyıl
dilsiz körün elini alır önce kendi kalbine, sonra körün kalbine ve en son ölen sağırın kalbine koyar öldüğünü hissettirir. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.