Bi gidin artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
Gerçekten belirli aralıklarda açılmalı eskisi gibi eskiden 2017 yılında üye olmak istiyordum olamıyordum şimdi öyle değil kafası esen geliyor küfür ediyor, reklam yapıyor vs. vs. Bence bu konuya care bulunmalı

Anonim6

Yeni üye
29 Şub 2012
0
5
Sallama
Eskiden bu forumda
Arseniz
Zorrokin
Yakamoz
Sezer
Solu turk (rahmetli)
Bizler kiz istmeye Gide ken
Dugumuz olurken
Cocugumuz olurken isim
Belirtir
Paylasirdik
Aile gidi davranirdik
Smdk ise

Komiklik disi cikamiyoruz
?

İki moda boyun egiyoruz diyecem ama biz boyun egmiyoruzda bu foruma bu kadar cabuk uye olmak forumu anlaman uye olmak ne bilim sacma geliyor bana
abi evde rakı yapımı konusu nerede kaldı. saygılar...

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Yıllarca illegale çalışmış bir kitleden düzenli bir şekilde etik içerikli makaleler yayınlamalarını bekliyorlar. Böyle bir oluşumun ethical hacking&siber güvenlik tarafına evrilmesine nasıl karar verdiniz gerçekten anlam veremiyorum.

Öyle bir şey olmayacak

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Doğrusunu istersen çok var öyle kişi sonra ban yiyorlar aslında girişte mülakat olacak işte o zaman çok güzel olur.

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,561
31
Trondheim
Daha 2 gün önce bir konuya mesaj attım ve uyarı da bulundum sizi ilgilendirmeyen işlere karışmayın diye söylemekten usandım, byzehirx sen forumda seni ilgilendiren işlere bak onlara yönel herşeye yorum yapma gereksiniminden vazgeç biz biz demekten de vazgeç o günler yok aynı şeyleri tekrar etme.

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
kenzai
Hocam birde şu konularda troll yapan artık insanlıktan illallah çektirten kişilere care bulunsa çok iyi olur.

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
kenzai
Black hocama katılıyorum bir el atsanız öyle kişilere veya saygısızlık edenlere ek olarakta yardım için yazdığımız bir mesajda terslenince misal yani.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Konu gereğinden fazla uzaması, amacı dışında yerlere yönelmesi ve sebepsiz baltalanması nedeniyle kilitlenmiştir. Sakinliğini koruyan herkese teşekkür ederim.

Özelden reklam yapanları, kuralları ihlal edenleri tarafıma iletebilirsiniz. Gerekenin yapılacağından şüpheniz olmasın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.