Bigo live sınırsız elmas

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
Arkadaşlar Bu aralar bigo liveye sardım elmas alıp yayıncılara atayım dedim elmas atanlara bakıyorum adamlar 1 Milyon Elmas atmış büyük mebla elmas atıyorlar elmas fiyatları baya ucuk 5 bin elmas 800 TL civarı şimdi 1Milyon elması herhangi bir Türk arkadaş almaya kalksa alamaz almasıda imkansız ama Türkler büyük Meblalarda yabancılara elmas gönderiyorlar nasıl yapıyorlar bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim iyi günler.

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
5
578
26
Sakarya
Merhaba, onların çoğu bitcoin ile yükselme yapıyor ve işleri sosyal ticaret olduğu için artık bazı kesimler de kilit adam rolü almış bulunmakta bir de gmlerin onlara sunduğu özel fırsatlar var mesela sen bir elmasa 100 tl veriyorsan onlar 1 elmasa 20 tl veriyorlar bunun için sizinde kilit adam olup çevre yapmanız ve özel tekliflerden faydalanmanız gerekir bu da zaman ile olabilecek bir şey

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
Hm anladım Hocam Doğru olabilir Hocam YouTube üzerinde bigo live icin Elmas generatörleri var kullanıcı adınını giriyorsun kaç Elmas istediğini giriyorsun telefon onayı istiyor telefon numarasını yazıyorsun gelen kodu sitede kod yazma yerine yazdıktan sonra elmaslar geliormuş ben pek inanmadım mesaj geldiğinde 58 TL ücret kesilecek diye mesaj geldi YouTube’da videoyu çeken arkadaş ücret almaz felan diyor inanmadım bir açıklama yapabilirmisiniz hoca bu konuda ?

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
Hm anladım Hocam Doğru olabilir Hocam YouTube üzerinde bigo live icin Elmas generatörleri var kullanıcı adınını giriyorsun kaç Elmas istediğini giriyorsun telefon onayı istiyor telefon numarasını yazıyorsun gelen kodu sitede kod yazma yerine yazdıktan sonra elmaslar geliormuş ben pek inanmadım mesaj geldiğinde 58 TL ücret kesilecek diye mesaj geldi YouTube’da videoyu çeken arkadaş ücret almaz felan diyor inanmadım bir açıklama yapabilirmisiniz hoca bu konuda ?

Kesinlikle Böyle Şeylere İnanma Faturayı Kabartırsın :)
Yalan Yani Öyle Birşey Yok

ivandrakula

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
781
0
T Ü R K
Hm anladım O youtubede Bu tuzaga düşüren Sahtekarlara nasıl haddini bildirebiliriz?
Hocam Birde Bu uygulamada biz Patch Programı Veya Başka bir programlarla elmasımızı kendimiz Yapamazmıyız?

Moderatör tarafında düzenlendi:

KralEfsane29.

Yeni üye
17 Nis 2022
2
0
42
İstanbul tuzla
Arkadaşlar Bu aralar bigo liveye sardım elmas alıp yayıncılara atayım dedim elmas atanlara bakıyorum adamlar 1 Milyon Elmas atmış büyük mebla elmas atıyorlar elmas fiyatları baya ucuk 5 bin elmas 800 TL civarı şimdi 1Milyon elması herhangi bir Türk arkadaş almaya kalksa alamaz almasıda imkansız ama Türkler büyük Meblalarda yabancılara elmas gönderiyorlar nasıl yapıyorlar bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim iyi günler.
Bigo live hilesi yoktur oyun oynayarak yükseltebilirsiniz

Bigo live hilesi yoktur oyun oynayarak yükseltebiliben bigoda yumy oynuyorum

Hm anladım Hocam Doğru olabilir Hocam YouTube üzerinde bigo live icin Elmas generatörleri var kullanıcı adınını giriyorsun kaç Elmas istediğini giriyorsun telefon onayı istiyor telefon numarasını yazıyorsun gelen kodu sitede kod yazma yerine yazdıktan sonra elmaslar geliormuş ben pek inanmadım mesaj geldiğinde 58 TL ücret kesilecek diye mesaj geldi YouTubeda videoyu çeken arkadaş ücret almaz felan diyor inanmadım bir açıklama yapabilirmisiniz hoca bu konuda ?
İsterseniz

İsterseniz öğretebilirim

İsterseniz öğretebilirim

n0rkeyysx

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
297
4
148
Amaç yayıncıya boş yere para yedirmek değildir cc için cashout falan yapıyorlardır ondan bu tarz miktarlar normal gelebilir. Biraz parayı yayıncı yer biraz parayıda cc para atan alır böylelikle kazanç elde edilir. Zamanında twich içinde yapılmıştı ve hali hazırda bir çok yayın noktasında bu tarz şeyler yer alıyor.

22 Nis 2016
144
69
Atatürk
Uzun süredir bu uygulamayı kullanıyorum, tanımadığım insan sayısı da azdır. Çok büyük yükleme yapan ve ya çok büyük elmas atılmış Türk destekçi hesaplarının çoğu, yurt dışın da yaşayan güzel paralar kazanan insanlar. Bir diğerleri ise Türkiye de güzel paralara sahip insanlar ve yükledikleri elmasları oyun oynayarak kolay şekil de yükseltebiliyorlar ve tabi ki çalıntı cc ile yükleme yapan da çok kişi var. Herhangi bir bedava elmas hilesi ve ya durumu söz konusu değil.

KralEfsane29.

Yeni üye
17 Nis 2022
2
0
42
İstanbul tuzla
Amaç yayıncıya boş yere para yedirmek değildir cc için cashout falan yapıyorlardır ondan bu tarz miktarlar normal gelebilir. Biraz parayı yayıncı yer biraz parayıda cc para atan alır böylelikle kazanç elde edilir. Zamanında twich içinde yapılmıştı ve hali hazırda bir çok yayın noktasında bu tarz şeyler yer alıyor.
Selamın aleyküm

Selamın aleyküm
Bir konuda size birşey danışcam

Bir konuda size birşey danışcam
Destekçi para alamaz destekçi efsane. Vip için hediye atar. Efsane vip te. İstediğine ban atabilirsin

Destekçi para alamaz destekçi efsane. Vip için hediye atar. Efsane vip te. İstediğine ban atabilirsin
Bana bir konuda yardımcı olabilirmisiniz

Birde destekçi kimlere ban atmak ister ifşacılara ben PKK lılarda var onlara. Birde küfür edenlere atar ban

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.