Bıktım bu SQl açığından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Beyler 1000 yakın sitede sql açığı buldum ama 1 ini gerek SQLMAP havoj yada mannule zaten yapamiyorum hackleyemedim dorklarida güncel tutuyorum BRUTEFORCE de bitti xss zaten vefat yardım edin :(

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
aynen hocam ya benimde öyle bruteden günlerce deniyorum olmuyor dork falan her şeyi denedim sql de zaten şifre bulsan panel çıkmıyor bize destek ya

1 Şub 2015
79
0
havji ile yapmayın 1.)havji yerine sql map kullanın
admin paneli bulamamak 2.) linuxta admin paneli bulmaya çalışın
burute force son gün sınava çalışmak gibidir şansına çıkar o çalıştığın konular...
brute force şans işidir şansda demeyelimde site sahibinin mesela "fenerbahce" koyması gibi sen ne kadar istihbari bilgi bilirsen o kadar olasılığın arta bilir velakin panel şifresi "9rg4r9d2+rgg9dr4g" da olabilir!

Son düzenleme:

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Dorklarınızı kendiniz yazın oluşturun :)
Evet son günlerde cpanelli site çok düşüyor sqlden ama olmuyor
ve bruteforce dede joomla siteler çok düşüyor ama brute yanılıyor velakin en önemli şey dorkunuz :)

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Dorklarınızı kendiniz yazın oluşturun :)
Evet son günlerde cpanelli site çok düşüyor sqlden ama olmuyor
ve bruteforce dede joomla siteler çok düşüyor ama brute yanılıyor velakin en önemli şey dorkunuz :)

hocam nasıl kendim yazıyım ki belli dorklar var kelime ekliyoruz falan buluyoruz ya şu an moralım 0 12000 siteden 1 tane düşmez mi ya :mad:

21 Kas 2015
165
0
bileceksiniz
sql açıklı siteleri hacklemek gerçekten zordur eğer site hacklemek istiyosan ek kolay yoldan brute force ile hacklemeni tavsiyye ederim ama sql açıklı sitelerdende bilgi çekebilirsin ben genelde bu yönden kullanıyorum sql açıklı siteleri eğer şanslıysan cc bile düşürebilirsin ama haramdır elleme bulursan dediğim gibi hacklemek istiyosan brute force yöntemini dene forumdan Türk-Altay programını indirmeni tavsiye ederim çok güzel bir hack programı :)

BozkurtOrdusu

Uzman üye
15 Tem 2016
1,871
0
Ankara
Bu işler böyle didik didik arayacaksın gayret,azim bunlar çok önemli pes edersen gelişemezsin başarmak istiyorsan pes etme her gün dene elbet bir gün düşecektir siteler.

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Brute tamamen %80 şans işidir :)
Sql üzürene yoğunlaşın zorda olsa başarırsınız tek tek deneyeceksiniz birinde admin bilgilerini bulamayacaksınız diğerinde md5 kırılmıcak birinde admin paneli bulamıcaksınız böyle devam eder deniyeceksiniz deniyeceksiniz gelişeceksiniz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.