Bilgi Teknolojileri Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
Katılacak arkadaslara başarılar dilerim. Katılmanızı kesinlikle öneririm. Gerçekten faydasını göreceksiniz. :)

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Alımlar açık katılmak isteyenler başvuru yapabilir. Emin olun kulübe alındığınız takdirde gelişimi fark edeceksiniz. Moderasyona başvururkende sizi ön plana çıkaracak referans konularınız olmuş olacak. Katılmanızı tavsiye ediyorum...

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
612
Alımlar açık katılmak isteyenler başvuru yapabilir. Emin olun kulübe alındığınız takdirde gelişimi fark edeceksiniz. Moderasyona başvururkende sizi ön plana çıkaracak referans konularınız olmuş olacak. Katılmanızı tavsiye ediyorum...

Katılacak Arkadaşlara Başarılar Dilerim İyi Forumlar :))

EE123

Yeni üye
30 Nis 2019
7
0
016
Combaga kardeşim gönderdim size karar verdim bilgi teknolojilere ilerlemek istiyorum

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
arkadaşlar katılım linki nerde acaba?

Merhabalar;

"Kulübe Katılmak İsteyenler Başvuru Formunu Doldurup Kulüp Lideri Combaqa`ya Özel Mesaj Yolu İle Gönderebilirler."

Kod:
Nickiniz:
Profil linkiniz:
Günlük aktiflik süreniz:
Referans (Varsa):
Kendinizi  kısaca tanıtınız:

"Başvurusu Onaylananlara Özel Mesaj Üzerinden Geri Dönüş Yapılacaktır."

İyi Forumlar.

Son düzenleme:

kadir2019

Katılımcı Üye
24 Şub 2019
423
1

Merhabalar;

"Kulübe Katılmak İsteyenler Başvuru Formunu Doldurup Kulüp Lideri Combaqa`ya Özel Mesaj Yolu İle Gönderebilirler."

Kod:
Nickiniz:
Profil linkiniz:
Günlük aktiflik süreniz:
Referans (Varsa):
Kendinizi  kısaca tanıtınız:

"Başvurusu Onaylananlara Özel Mesaj Üzerinden Geri Dönüş Yapılacaktır."

İyi Forumlar.
başvuru formu nerde acaba?

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Alımlar açıktır başvurularınızı özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz.Gelişmeye ve öğrenmeye açık arkadaşları bekliyoruz

Al5ancak

Üye
31 Ara 2018
170
2
Sırf kendi kulübüm diye demiyorum ama gerçekten çok güzel bir kulüp.Öğrenmeye açık ve kendini geliştirmek istiyenler başvurabilirler.

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,228
31
Katıldığınızda iyi ki katılmışım diyeceğiniz bir kulüp. Kesinlikle katılmanızı öneririm. :)İçeride gerçekten güzel bir hava var.

Son düzenleme:

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
Ne gibi projelerin var
katılacak arkadaşlarımıza hayırlı olsun.

Özgün öneri olarak konu listemiz var üyeler ister kendi konularını açıyor isterlerse oradan konu seçiyorlar, eğitimlerimiz başlayacak ilerleyen zamanlarda, Moderasyon ekibine başvuracak arkadaşlar burda referans konularında hazırlamış oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.