Çözüldü Bilgisayar C Sürücüsündeki İşaret Nedir Nasıl Kaldırılır?

19 Eki 2014
183
3
Arkadaşlar Başlıkta Belirttiğim Gibi Görsel Resminide Atıcam ALtına Yardımlarınızı Bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

C diskinizi paylaşıma açmışsınız sanırsam. Yani ortak ev ağınızdaki herhangi bir sistem C diskinize erişebilmekte.

İyi forumlar...

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
sürücüye sağ tık özelliklere tıklayın sonra paylaşım a tıklayın ordaki işaretli olanları kaldırıp tamam diyip çıkın tekrar bakın

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
( servet06 ) Teşekkürler Tarifinizi Uyguladım Yardım İçin Teşekkürler Sorun Düzeldi Paylaşıma Açılan Diski mi Eski Haline Getirdim Kapalı Duruma Getirdim
önemli değil biz burda bir aileyiz birbirimize tabiki yardım edicez istersen konuya post kasılmaması için ilk başta yazdıgın yazının solunda ihbar butonuna basarak konu çözüldü diyerek mesaj atabilirsin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.