Bilgisayar Çökertici = G4RIB4N REIS

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere "G4RIB4N REIS // Bilgisayar Çökertici" adlı programımı tanıtacağım...

Bu programı daha önce atmıştım ama yeni versiyonunu yükledim ...

Bu programı "USB" ile arkadaşlarınızın bilgisayarında deneyebilirsiniz sakın kendi bilgisayarınızda denemeyin !

LAQbDo.png

İNDİR

Virüs Total

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=_5uMNDjce-Y&feature=youtu.be"]Kullanımı[/ame]

Son düzenleme:

Xitius

Yeni üye
20 Nis 2015
14
0
Virüslü dosya vermeye utanmıyormusunuz?
Arayüzü nasıl bir bakayım dedim,kapattığım gibi bilgisayar mavi ekran hatası verdi ve yeniden başlattım sistem geri yükleme yapmam gerekti ne diyebilirim kardeşim ben size

Bu arada system32 sile filan da tıklamadım tamamen kendisi oldu.

ExponsibLe

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
800
0
Arayüzü nasıl bir bakayım dedim,kapattığım gibi bilgisayar mavi ekran hatası verdi ve yeniden başlattım sistem geri yükleme yapmam gerekti ne diyebilirim kardeşim ben size

Adam virüstotal da koymuş. İndirip indirmemen sana kalmış. Ki zaten sorumluluk üstlenmiş oluyorsun.

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA

dostum öncelikle konuşmalarına dikkat etmelisin ... program gayet düzgün bir biçimde açılıyor...
215mb ram kullanıyorsun galiba ki buda bilgisayarının kapanmasına neden olmuş :D kendi bilgiayarınızda denemeyin yazdım ben ...

GhostBullet

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
698
0
bilgisayarı formatlanmaz hale getir i ben bi oyunla birleştirsem olurmu adam oyunu açınca pc çöksün formatlanmıcak duruma gelsin :D :D

G4RIB4N REIS

Kıdemli Üye
19 Eyl 2015
3,977
9
ANGARA
bilgisayarı formatlanmaz hale getir i ben bi oyunla birleştirsem olurmu adam oyunu açınca pc çöksün formatlanmıcak duruma gelsin :D :D
bunu yapabilirsin ama yakalanırsan büyük suç ... bilgisayar ve sistemlere zarar vermekten ceza alırsın ... direk bu şekilde yaparsan bişey olmaz çünkü üzerine kendi bilgisayarınızda denemeyin yazdım ... eğer bu yazıyı görerek açıyorsa bu suç değildir ha ama gizli olarak böyle birşey yapılırsa suçtur...

GhostBullet

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
698
0
bunu yapabilirsin ama yakalanırsan büyük suç ... bilgisayar ve sistemlere zarar vermekten ceza alırsın ... direk bu şekilde yaparsan bişey olmaz çünkü üzerine kendi bilgisayarınızda denemeyin yazdım ... eğer bu yazıyı görerek açıyorsa bu suç değildir ha ama gizli olarak böyle birşey yapılırsa suçtur...

bilmiyodum tşkler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.