Bilgisayar depolama alanı

TRdoctor

Yeni üye
4 Ara 2020
38
2
Oncelikle merhaba hayirli geceler benim casber bir laptop bilgisayarim var icinde hic bisi olmamasina ragmen yerel disk C 190 GB ful dolu D yide kullanamiyorum yer olmasina rağmen indirebiliyorum oraya ama indirdihim seyi yukleyemiyorum tam sekilde bunu nasil duzenleyebilirim

packer.py

Üye
29 Eki 2018
213
13
Bilgisayarınızı ccleaner la taramanızı oneririm ve aynı zamanda da programları geekUnistaller ile kaldırırsanız arkada dosya bırakma olasılığı daha da azalır. kesin çözüm olarak format atmak en iyisidir bence

HackerPluss

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
654
6
THT Toprağı
Bir tür virüs almış olabilirsin anladığım kadarıyla çok şey indiriyorsun arkada çalışan bir trojan olabilir bilgisayarını tarat eğer sorunu bulamazsan bu işlerden anlayan birine git eğer virüsü tespit edebilirse iyi bulamazsa en yakın markasına götürmeni tavsiye ederim. Çözüm bulabilen olmazsa son çare olarak format atabilirsin ...

TRdoctor

Yeni üye
4 Ara 2020
38
2
Bilgisayarınızı ccleaner la taramanızı oneririm ve aynı zamanda da programları geekUnistaller ile kaldırırsanız arkada dosya bırakma olasılığı daha da azalır. kesin çözüm olarak format atmak en iyisidir bence

Sağlam bir format atabilirsiniz.İyi Forumlar

Bir tür virüs almış olabilirsin anladığım kadarıyla çok şey indiriyorsun arkada çalışan bir trojan olabilir bilgisayarını tarat eğer sorunu bulamazsan bu işlerden anlayan birine git eğer virüsü tespit edebilirse iyi bulamazsa en yakın markasına götürmeni tavsiye ederim. Çözüm bulabilen olmazsa son çare olarak format atabilirsin ...

Cevaplariniz icin teşekkürler format atmayi deniyecem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.