Bilgisayar gitti

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Windows 10 ISO Dosyasını CD/USB'ye Yazdır Ve Boot Et.Kurulumda "Bilgisayarınızı Onarın" Seçeneğine Girin.Şimdi Sizin Aldığınız Hata BCD Hatasıdır , Yani MBR. "Bilgisayarınızı Onarın" Seçeneğine Girdikten Sonra Komut İstemine Gelip Bu Komutları Yazınız , Sorununuz Halolacakdır.

Kod:
bootrec.exe /FixBoot

Kod:
bootrec.exe /ReBuildBCD

Kod:
bootrec.exe /FixMBR

Yardım Sever Üyeler Kulübü

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Bilgisayarcılarda yükliyecek bulabilirmiyim şuanda burada sadece 2 tane yer var onlarda kapalıdır ama şuan önemli işim oldugu için pcda ne yapacagımı bilmiyorum

yasinbes

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
874
1
Ukrain
Bilgisayarın beklenmedik bir sorunla karşılaştı Hatası format atarken yarıda kalması veya harddisk'in belirli bir kısmını okumamasındandır. Harddisk Yansa oraya kadar gelmez ya harddısk ın bır kısmı arızalı veya format attıysan yarıda kalmıştır.

Tek çözüğm Format atmak

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Biliyorum saçma bende ilk tefa bu uyarıyla karşı karşıya geliyorum anlamadım kafam karıştı şuan cafedeyim boş boş duruyorum birisinden flash bulmasını bekliyom aslında düneyin flash aldım kaybettim deliriyom şimdi ne yapacagımı bilmiyorum birşey biliyormusun çok yardım olur böyle pc üzerinden flashsız cdsiz

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Biliyorum saçma bende ilk tefa bu uyarıyla karşı karşıya geliyorum anlamadım kafam karıştı şuan cafedeyim boş boş duruyorum birisinden flash bulmasını bekliyom aslında düneyin flash aldım kaybettim deliriyom şimdi ne yapacagımı bilmiyorum birşey biliyormusun çok yardım olur böyle pc üzerinden flashsız cdsiz

Bilgisayar Açılsaydı Yapabilirdin.
:inv

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Yarın diyorum işte pc gidiyim bi oradan hem cdyı doldururum sonrada birşey yapmadan geri gelirim zaten ben atıyorum formatı adama orda ama yarın pazar işte

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Yarın diyorum işte pc gidiyim bi oradan hem cdyı doldururum sonrada birşey yapmadan geri gelirim zaten ben atıyorum formatı adama orda ama yarın pazar işte

Pazartesi Bekleyeceksiniz O Zaman Veya Kredi Kartınız Varsa GNU/Linux Veya Windows Yüklü USB'ler Geliyor , Onları Satın Alabilirsiniz. :) En İyi Çözüm Olarak Da Arkadaşa Gidebilirsiniz. :)

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,434
3
Merhabalar , Sisteminiz Sanırım ki W10 yada W8/8.1 bunların hiçbirini genelde tavsiye etmiyorum , zaten yazılımcılar ve hackerlar için vazgeçilmez 2 sistem bulunur W7 ultimate ve /linux . dostum bu iki sisteme format atmanı öneririm özellikle istersen w7 ultimate format atabilirsin daha sonra sanal sunucu olarak linux kullanırsın , sana kalmış Teşekkürler .

ProHoic

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
495
0
Linux kur.

Merhabalar , Sisteminiz Sanırım ki W10 yada W8/8.1 bunların hiçbirini genelde tavsiye etmiyorum , zaten yazılımcılar ve hackerlar için vazgeçilmez 2 sistem bulunur W7 ultimate ve /linux . dostum bu iki sisteme format atmanı öneririm özellikle istersen w7 ultimate format atabilirsin daha sonra sanal sunucu olarak linux kullanırsın , sana kalmış Teşekkürler .

Linux varken windows saçma linux özgürdür. Windows değildir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ROTASIZ52

Üye
14 Mar 2017
66
0
Kardesim kopya format dvd leriile formatlar boyle olabiliyor. Belli isletim sistemi dosyası bozulmus. sen bilgisayarı acarken f8 e bas ve güvenli modda acılıyormu bak eger acılıyorsa oradan cozersin. yoksa birinden usb dvd-rw al ve düzgün bir format diski yüklemelelisin yoksa o bilgisayar acılmaz.

BQT

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
756
0
-
Bu5yZn.jpg

Bunun gibi mi?

Dün ki konudan hatırladım dostum o pc nin durumu neydi be :D

Çok Geç Cevap Verdim Ama Olsun Driverden Kaynaklanıyormuş Driver Düzeltim İçime Sinmedi Format Attırdım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.