Bilgisayar hata vermeye başladı

xmantrx

Yeni üye
25 Mar 2016
37
0
Hemen Konuya Geçiyorum Kaybedecek Vaktim Yok

Pcem 3-4 Gndür Yavaş Yavaş Ölüyor Önce Sağ Tık Kayboldu Sonra F Diskinin İconu Silindi Sonra Chrome Vb Uygulamalara Girilmez Oldu Vs. Acil Yardım Gerek Format At Demeyin Atamamam PC Yeni Ve İçinde Lisanslı Uygulamalar Var

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Bende De Eset Var Ama Hiçbirşey Bulmuyor Virüs Olduğu Kesin Mi ? Bunu Nasıl Anlarız

Bilemiyorum bilgisayarı, virüsü görmeden teşhis koymak bile erken. Belki bir parçası yanmış olabilir. Saçma ama yaşadım bunu. Bir format atmayı denedim 12 saat sürdü. Sonra baktık haddini yanmış :D Hangi akla hizmet denedimse formatı :D

Diğer nokta benim aklıma rat yemiş olma riskiniz geldi ama tam olarak benzetemedim de... İlk ihtimal yüksek gibi. Bir kasayı kontrol edin.

xmantrx

Yeni üye
25 Mar 2016
37
0
Bilemiyorum bilgisayarı, virüsü görmeden teşhis koymak bile erken. Belki bir parçası yanmış olabilir. Saçma ama yaşadım bunu. Bir format atmayı denedim 12 saat sürdü. Sonra baktık haddini yanmış :D Hangi akla hizmet denedimse formatı :D

Diğer nokta benim aklıma rat yemiş olma riskiniz geldi ama tam olarak benzetemedim de... İlk ihtimal yüksek gibi. Bir kasayı kontrol edin.

Laptop Kasayı Açma znim Yok Garanti Dışı Kalıyor

grewlise

Üye
6 Tem 2015
228
0
-
esed smart olabilir Auslogics BoostSpeed dene ben denedim yararı var msconfig yaz aradan orda sıstemdekı onceden basladıgı zaman yavaslatan uygulamaları kapatabılırsın.

DovahKiin

Üye
2 Ocak 2015
100
0
kardeşim lisansi uygulamalar varsa : tekrar indirebilirsin epostası kayıtlıysa tabi
saglam bi antivirus le tara advanced systemcare ile tarayıp hizlandırabilirsin programda yan uygulamalar var onlarla diski felan temizlersen upcleaner la temizle eset avast(oneririm) gibi antilerle tarayabilirsin chrome icinde sil verileri felan dosyalarda bul sil tavsiyem bu kadar inşallah işine yarar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.