Bilgisayar ile alakalı nasıl gelişebilirim?

nurelchavo

Yeni üye
28 Eki 2022
2
0
Şey burda yeniyim belli olduğu üzere.
Bir iki seneye yakındır bilgisayar işlerine vs meraklıydım. fakat pek bir şey öğrenemedim. kendini geliştirmiş gerçekten bir şeyler öğretebilecek kişiler varsa yardımcı olabilirler mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,776
3,716
23
Ankara
Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.
Öğrenmenin en iyi yolu araştırmak ve deneme/yanılma yöntemlerini kullanmaktır. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alan ve konulara göre ekip alımlarımızı takip edebilir, ekiplerimize alımları açık olması koşuluyla başvuru atabilirsiniz.
İyi forumlar dilerim.

zipeX

Katılımcı Üye
16 Ağu 2015
266
94
Cambridge
Hoşgeldin, öncelikle şimdiden iyi forumlar dilerim.
Bir kişinin bir şey ögretmesinden yana kendin öğrenmen daha faydalı olacaktır, Araştırma yaparak deneyerek, zaman zaman sabrının sonu gelecektir, pes etmeyerek başarıya ulaşırsın. Neden kendin ögrenmen gerek şundan dolayı temel bilgileri her yerde görebilirsin özellikle forumda fakat iş ne yazık ki temel ile bitmiyor kendi becerilerin daha ön plana çıkıyor burada bu yüzden kendin ögrendiğinde o deneyimlerin kendi becerilerinle birleştiğinde o zaman aslında başarılı oluyorsun.
Forumda her konu hakkında araştırma mevcuttur, her türlü konuda da post açabilirsin ( Forum Kuralları Gereği ) yardımcı olunacaktır merak etme.

#root

Yeni üye
15 Mar 2022
44
8
Şey burda yeniyim belli olduğu üzere.
Bir iki seneye yakındır bilgisayar işlerine vs meraklıydım. fakat pek bir şey öğrenemedim. kendini geliştirmiş gerçekten bir şeyler öğretebilecek kişiler varsa instagram üzerinden yardımcı olabilirler mi?
Öncelikle foruma hoşgeldin.Kendini geliştirmek istediğin alanda araştırmalar yapıp ve mutlaka deneyip görerek öğrenmen daha etkili olucaktır.

n0rkeyyss

Yeni üye
28 Eki 2022
50
31
Bilinende ki bilinmezde
merhabalar öncelikle, öğrenmek için saatlerce araştırmada yapabilirsiniz ücretli kursda alabilirsiniz ancak benim önerim kurs almanız yönündedir sebebi ise araştırmalarla fazla zaman kaybetmeden asıl teknikleri görmenizdir, temel seviyede kurslar size iyi gelicektir ancak temel sonrası devreye sadece araştırma giriyor keza çoğu konu kurslarda bulunmuyor

ulu bozkurt

Katılımcı Üye
27 Tem 2022
325
94
merhaba.
hoş geldiniz öncelike...
Tavsiyem Bilgisayarda çok dal bulunmakta bunlardan biri siber güvenlik ve yazılım V.B
hangi alanda yetenekli iseniz, o alana yönelmeniz iyi olacaktır.
her hangi bir konuda takıldığınızda forumumuzda uzman kişiler çözüm bulacaktır.

nurelchavo

Yeni üye
28 Eki 2022
2
0
merhabalar öncelikle, öğrenmek için saatlerce araştırmada yapabilirsiniz ücretli kursda alabilirsiniz ancak benim önerim kurs almanız yönündedir sebebi ise araştırmalarla fazla zaman kaybetmeden asıl teknikleri görmenizdir, temel seviyede kurslar size iyi gelicektir ancak temel sonrası devreye sadece araştırma giriyor keza çoğu konu kurslarda bulunmuyor
kurslar pek fayda etmiyor. kodlama ile ilgili biraz ders aldım fakat deneme yöntemine girecek kadar derin bilgim yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.