Windows Bilgisayar kapanıyor

TitanB

Üye
22 Ağu 2016
68
0
Ankara
Win10 Leptop Bilgisayarım aniden donuyor, fareyi hareket ettirebiliyorum ama bilgisayarda bir yere basamıyorum daha sonra
siyah ekran veriyor ve kapanıyor.
En son kapanışında: Chrome kapanırken Werfault hatası verdi daha sonra siyah ekran verdi
bilgisayarı yeniden başlattığımda sorunsuz açılıyor.
Bilgisayarımın alt kapağında problem var düşüyor ve Ram v.s. korumasız kalıyor acaba temassızlık ile ilgili olabilir mi yoksa yazılımsal mı?

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
625
5
AZ,Lenkeran
Win10 Leptop Bilgisayarım aniden donuyor, fareyi hareket ettirebiliyorum ama bilgisayarda bir yere basamıyorum daha sonra
En son kapanışında: Chrome kapanırken Werfault hatası verdi daha sonra siyah ekran verdi
Bilgisayarımın alt kapağında problem var düşüyor ve Ram v.s. korumasız kalıyor acaba temassızlık ile ilgili olabilir mi yoksa yazılımsal mı?
Sorun galiba aynen benim gibi eğer pcde ses değişimi sessizlik olmuş ise fan çalışmıyor bende aynı senin gibi oluyodu okadar tamircilere götürdüm bu birgün yine sondu ve bende tornavidalari soldum PC calistirdim ve fan calismiyodum girip benim gibi harici fan alma benim fan işte calismiyodu ama calismiyodu derken ayda 1 çalışıyordu ben PC başlattım fan kendim el yardımı ile döndürdüm ve çalıştı şimdi hergin çubuk yardımı ile fan çalışıyor he dersen urasamam 60 70 ve daha iyi fan pahalı fan takdirirsin sorun fanda olucagini düşünüyorum sole yapa bilirsin PC içinde büyük Demir olucak o ısınıyor işte sen PC başlat ve bekle o isinicaktir PC kapanırken o aşırı sıcak ise fan sogutmuyordur eğer sorun fanda değilse dosya bozuk ola bilir

Sanayeryokburada

Uzman üye
10 Tem 2015
1,828
1

Merhabalar,

Anladığım kadarıyla büyük ihtimal temassızlık'tandır.Bilgisayar tamircisine götürüp bir göstermeni tavsiye ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.