Bilgisayar kapanmıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Byy Sakmanizm

Katılımcı Üye
3 Ocak 2011
568
0
Dünyadan
Arkadaşlar bilgisayara başlattan kapat komutunu veriyorum bilgisayar kapanmıyor PC kapatma kodu yazıp öyle kapatmayı denedim yine olmadı.. Birçok kez virüs taramasından geçirdim.. Güvenli modda da tarattım ama virüs yok diyor neden böyle oluyor anlamıyorum lütfen birisi acil yardım etsin...

bide SS aldım onlarıda paylaşayım..

Başlattan Bilgisayarı Kapat'a Tıklıyorum..

sss1e.png

Sonra Kapat Komutunu Veriyorum

sss2h.png

Ama Bilgisayar Kapanmıyor Eskisi Gibi Çalışmaya Devam Ediyor..

sss3.jpg

Az öncede söylediğim gibi birçok kez virüs taramasından geçirdim ama virüs çıkmadı.. Ama ben yinede görev yöneticisinide sizlerle paylaşayım belki gözümden kaçan bir virüs filan vardır

grevyneticisi.jpg

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

haven

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
2,836
0
нєяуєя∂єη!
öncelikle her konuyu güncelleyen insanlara flood yapıyo demeyin ayıp oluyor.. bide onu zaten biliyorum ama oda olmuyor onda da kapanmıyor PC..
bilen yokmu yardım edin gbi laflar flood oluyor güncelliyeceksen güncel yaz..

ondada kapanmıyorsa windowsu onar
advencd system care
ve baslat > çalıstır > sfc /scannow yaz enterla
bu işlemi yaparken pc de format cd si takılı olsun.

TheLevis

Katılımcı Üye
9 Kas 2010
472
0
nowhere
aşağıdaki aşamaları uygularsan sorun kalkar ;)

1) İlk olarak Başlat’a tıklıyoruz. Çalıştır’a giriyoruz. Çalıştır bölümünde bulunan arama motoruna “msconfig” yazıyoruz. Tamam’a tıklayıp bekliyoruz.
2) Açılan menüdeki üst bölümden Başlangıç’a tıklıyoruz.
3) Başlangıç’a tıkladıktan sonra gördüğünüz yerden bilgisayarınızı açtığınızda ilk olarak hangi programların otomatik olarak açılmasını istiyorsanız onu seçin. Bilgisayarınızı “Kapat”a tıklayınca kapanmamasının sebebi aşırı yüklenmedir. Buradan kullanmadığınız programları kaldırın. Örneğin: Bilgisayarınız ilk açıldığında Msn’in otomatik açılması buradan sağlanmaktadır. İsterseniz Msn seçeneğini kaldırarak Bilgisayarınızı ilk açtığınızda Msn’in açılmamasını sağlayabilirsiniz.

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
kardesim sorunlari boyle coze bilirsin
1 windows guncele ...
2 regedit cleaner temp prefetch temizleyen programlari kullan...
3 biosun pilin cixart biosu guncele ...

levent55

Üye
5 Haz 2008
51
0
SAMSUN
Ben senin yerinde olsam öncelikle bilgisayarı çalışabilecek durumda olan parçalarını tak sadece.örn:eek:nboard vga varsa harici vgayı çıkart tv kartı ethernet kartı vs... Sadece hdd anakart işlemci ram tarzı parçalar varken çalıştırmayı dene tabi ki denildiği üzere power supplyıda kontrol et derim.

Byy Sakmanizm

Katılımcı Üye
3 Ocak 2011
568
0
Dünyadan
Ben senin yerinde olsam öncelikle bilgisayarı çalışabilecek durumda olan parçalarını tak sadece.örn:eek:nboard vga varsa harici vgayı çıkart tv kartı ethernet kartı vs... Sadece hdd anakart işlemci ram tarzı parçalar varken çalıştırmayı dene tabi ki denildiği üzere power supplyıda kontrol et derim.
bende öyle düşünüyorum zaten kardeşim inşallah bu sefer sonuç verir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.