Bilgisayar Kapatıcı 2.0

Programı nasıl buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Yapımı çok basit olmadı kapatma yönteminde süreyi -t text1.text olarak ayarlamadım süreyi geri saydırmayı tamamen kendim yaptım -t kullanmadım anlayacağın. Yani demek istediğim çok kolay olmadı kod kısmı. Sağol yorumun için.

Ellerine Sağlık.

-Arkadaşın Demek İstediği Kendı Icın Yane Kendı Icın Yapımı Kolay Dıyor Ustune Alınma :)

-Herkesın Bır Uzmanlık Alanı Vardır.

mert452m

Yeni üye
13 Eki 2012
34
0
Kısa yolu var ama elelrine sağlık

Çalıştır>cmd>shutdown -s -t (xxxx) Kaçsaniye sonra kapatılacak ayarlıyabiliriz

yasin52200

Katılımcı Üye
28 Eki 2012
511
0
Ordu
Birincisi burda kalan zamanı göremeyiz ikinciside ben bukadar basit bir şekilde yapmadım. Kapatma kodunda shutdown -s -f -t 0 kullandım. Sağol.

YasinTosun0

Yeni üye
30 Mar 2013
12
0
Bilgisayarı Kaatıp belirli bir süre açılmamasınıda engelleme nasıl yapılacak ?
anamı pc'den sogutcam :D

yasin52200

Katılımcı Üye
28 Eki 2012
511
0
Ordu
Güncel.

m6hcl.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.