Bilgisayar kasası 2. monitörümü algılamıyor

23 Eyl 2016
63
0
Selam öncelikle, elimde 1 kasa 2 monitör bulunuyor şu an kullandığım monitör LG FLATRON M227WD sorunsuz bir şekilde verim alabiliyorum fakat elimdeki 2. monitör biraz daha eski ACER P196HQV iki monitörde çalışıyor fakat ACER marka monitörü pcye bağladığımda görüntü vermiyor aygıt yöneticisnden ve nvdia denetim masasından defalarca ekran algıla dememe rağmen acer marka monitörü algılamıyor kablolarda veya monitörde hiçbir sıkıntı yok (ekran kartı 1050 ti) yardımcı olur musunuz ?:))

Son düzenleme:

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Bazen sadece fiziksel olarak bağlamak yeterli değildir. Eğer kabloların sağlamlığından ve monitörlerin sorunsuz çalıştığından eminseniz aşağıdaki video adım adım güzel bir anlatım ile yapacaklarınızı göstermektedir.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=jBeq0vhftQw[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.