bilgisayar kendi kendine kapanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkan_ess

Yeni üye
23 Tem 2009
30
0
arkadaslar kafayı yemek üzereyim format attım herseyi yaptım bu bilgisayar kendi kend,ne kapanıyor allah kahretsinki pc okadar ısınmıyoda ya napabilirm artık bilmiyorum nolur yardımcı olun cvp bekliyorum suana kadar böle bys yoktu simdi neden böle bsy oluyo anlamıyorum bi film takınca kapanıyo bi video izleyince kapanıyo msnde konusunca kapanıyo ya daha artık napılır bilmiyorum format attım herseyi yaptım kapanıyor ha bire yardımcı olun lütfen

PCKarinca

Yeni üye
5 Tem 2009
10
0
arkadaslar kafayı yemek üzereyim format attım herseyi yaptım bu bilgisayar kendi kend,ne kapanıyor allah kahretsinki pc okadar ısınmıyoda ya napabilirm artık bilmiyorum nolur yardımcı olun cvp bekliyorum suana kadar böle bys yoktu simdi neden böle bsy oluyo anlamıyorum bi film takınca kapanıyo bi video izleyince kapanıyo msnde konusunca kapanıyo ya daha artık napılır bilmiyorum format attım herseyi yaptım kapanıyor ha bire yardımcı olun lütfen

Büyük ihtimalle donanımsal bir sorun.

- Power supply (yani bilgisayara giden elektrik akımının yayıldığı sistem)
- Cpu fanını daha önceden sökmüş ve işlemciyle arasındaki macunu temizlemişsen işlemcin çok fazla ısı sebebiyle patlak verebilir.
- anakarta bağlı olan harici kartların iyi oturmuş olmasından emin ol.

en iyisi işini çok iyi bilen bir pc mühendisine göster...

latiff

Uzman üye
10 Haz 2009
1,876
0
Konya
Beyler yorumların hepsini okumadım ama max mı diolar power mi diolar o da yetmio olabilir serkan yakın surede yeni bir donanım bagladın mı ornegın ikinci bir fan cd rom falan filan

PCKarinca

Yeni üye
5 Tem 2009
10
0
Adam format attım diyor siz daha program kurun diyorsunuz :)) sorun tamamiyle donanımsal, hatta tam üstüne bastım power supply ni değiştir..

Atesdagli_74

Yeni üye
12 Tem 2009
2
0
Selam benim düsüncem ekran kartindan kaynaklanan bir durum bilgisayar sorunla karsilastiginda otomatik yeniden baslatmayi iptal et sonra mavi bir ekran gelir ordan ne oldugunu anlayabilirsin güvenli modda calistir bilgisayari ve orda yapiyormu ona bak yapmiyorsa ekran kartinin driversi(sürücüleri) sil sonra yeniden baslat ve dogru driversi yüklediginden emin ol otomatik yeniden baslatma filesystemin zarar görmesine sebeb olur ins sorunun en kisa zamanda cözülmesi dilegimle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.