Bilgisayar kendiliğinden alt tab geçiyor

CrawlerTR

Üye
17 Tem 2012
69
0
arkadaşlar bu sorunum bir kaç hafta önce başladı bilgisayar belli aralıklarla yaklasık 10-15 dk da bir masa üstüne geçiyor ama sadece oyun oynarken ve hala anlam veremiyorum ,çözümünü hiç bir yerde bulamadım. 2 hafta önce virüs programımın süresi doldu virüs girmiştir diyeceğim ama yaklasık bir aydır pc ye birşey indirmiyorum. tek yaptıgım diablo oynamak. kendiliğinden masa üstüne geçiyor her hangi bir şey açılmadığı halde. arkadaki tüm programları her şeyi kapatıyorum sadece oyun açık oluyor yine aynı şey kafayı yiyeceğim. aynı oyunda değil her hangi bir oyuna girdiğimde online ya da offline , diablo 3 ya da angry birds farketmiyor. (özellikle diablo da kaç tane hardcore yedim bu sorunum yüzünden anlatamam :D) biraz önce tekrar oldu ve birsey farkettim pc bu sefer hızlı bir sekilde alt tab gecti ve asagıda bir programın kucuk simgesi cıktı ve kayboldu tabi yine anlam veremedim ama yardımcı olursanız gerçekten cok mutlu olacagım

CrawlerTR

Üye
17 Tem 2012
69
0
tarama yaptım ancak sorun devam ediyor. esed nod 32 yükledim setup vardı uğraşmadım 16 tane virüsten 13ünü sildi ancak C:\users\....\AppData\Roaming\scvhost.exe dosyası için uyarı verip duruyor girip baktıgımda oyle bir exe dosyası yok karantinaya al diyor nedeni olarak win32\Naprat.C truva atı diyor ve silemiyorum bunu..

thejack

Uzman üye
5 Ağu 2009
1,469
45
Heryerdeyiz
aynı sorun bendede 1 yıl önce olmusdu çooook iyi hatırlıyorum kardesım sıtemımı hatanın olmadıgı bır gune gerı almısdım olay çözülmusdu :):) beyfendi tavsiyem böyle yapın sorunuuz hallolucakdır olumlu yorumlarınızı beklıyorum teşekkur etmeyı unutmayınız

'' sismenızı son olarak combofix ilede taratın. hıc bır sorun kalmıcakdır kolay gelsın ıyı forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.