Bilgisayar mühendisi olucam fakat ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LoyaLitys

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
312
0
Arkadaşlar hedefim bilgisayar mühendisi olmak Bursa`da oturuyorum.

Hangi liseyi kazanırsam rahat işime sahip olurum ve .

Çok dil bilirsem yani [C# Visual basic c++] gibi daha çok para alabilirmiyim ?

Şimdiden teşekkürler

İyi Forumlar..

CRaFFY

Üye
17 Ağu 2010
154
0
Her dili bil fakat Bir dili çok çok iyi bilmelisin. Buda senin seçimin olmalı. Bence C# C++ falan olmalı. Birde Assembly i Çok iyi öğren bence . Çünkü her dil ile beraber kullanılabilen bir dil

KASATURA

Katılımcı Üye
daha liseye yeni başlıycaksan bunları düşünmek için erken.insanın fikri 4-5 yılda ne kadar değişir.ama illa olucam diyosan git lise 1den itibaren düzenli ders çalış.güzel bir üniversiteye girersen gerisi kendiliğinden gelir zaten merak etme.

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
kardeş ben pc müh okuyorum izmir yüksek teknoloji enstütüsünde alanında iyi olursan cok iyi para kazanırsın hemde eglenceli sayılır tabi pc ile ugrasmak eglenceli ama dersler acısından zorluyolar ... anadolu , fen . düz , meslek farketmez calısırsan gelirsin dkey gecişle falan gelen cok kişi var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.