Bilgisayar Ödevi Yardım!

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Merhaba beyler bilgisayar bölümü okuyorum. Hocalar yeni bir sistem aldılar. Öğrenciler sadece e-okul'a girebilsin diye hocanın bizden istediği ise;

1)Sağ tık yapılmayacak
2)Başlat tuşuna tıklanmayacak
3)Sadece e-okul açılacak
4)Masaüstüne e-okul'un kısayol'u atılacak ve sadece oraya atılacak.

Bunları nasıl yapabilirim ?

(Program atmak serbest)

GeneralTemas

Uzman üye
5 Tem 2015
1,050
0
İstanbul
Bölüm okuyorsan bize niye soruyorsun ? desem, haklı olurum. Burada Kod var mı diye girdim ama biraz karışık işin içine dağılıyor.

Orada Haklısınız Hocam . Bende Lise 3 Bilişim Öğrencisiyim Lise 4'te Bilişim Derside Görülmüyor Bu Arkadaşın Dediğine Yakın Bir Şey Görmedim Web Tasarım Öğrencisiyim Geçen Yıl Temel Eğitim Aldık Tüm Bilişim Dersleri Herhalde Üniversite Okuyor Çünkü Bu Dediği Gerçekten Zor Birşey

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Bölüm okuyorsan bize niye soruyorsun ? desem, haklı olurum. Burada Kod var mı diye girdim ama biraz karışık işin içine dağılıyor.

Bölüm okuyorsan size neden soruyorum değil bize göstermediler zaten biraz araştırma yapın dediler yardım alın dediler bende buraya attım bilginiz yoksa yararınız dokunmayacaktır hocam.

Bu arada haklı değilsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.