bilgisayar öğretmenliği okunurmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bsgbcy

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
262
0
ADANA
Ankara'da bir dayın yada amcan varsa eger çok iyi yapmışsın kardeşim , bölüm çok güzel lakin ah birde atanmada sıkıntı yaşanmasa harbiden on numara olucak

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
bilmem ama kardeş bişi sorcam hani "C"de keylogger yazmışın ya. ben onu Dev c++ da derle çalıştır yaptım en üstte int main(****) fonksiyonunda hata verio. o yüzden yıldızları sildim hata düzeldi. fakat programı açıyorum şifreyi girdikten sonra görüntü anında kayboluyor. çalışıyormu ve çalışıyorsa yazdığımız yazılar nereye kaydoluyor ?

9888

Katılımcı Üye
12 Şub 2011
954
0
Pentium III
Bence puanınız tutuyorsa sınıf öğretmenliği,beden eğtimi öğretmenliği filan seçin.Bilgisayar öğretmenliğinde çok yorulursunuz+eliniz morarır fare kullanmaktan.Beden eğitimi öğretmenliği en rahatı aslında :)

Guardian1228

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
347
0
PC CİTY
bilmem ama kardeş bişi sorcam hani "C"de keylogger yazmışın ya. ben onu Dev c++ da derle çalıştır yaptım en üstte int main(****) fonksiyonunda hata verio. o yüzden yıldızları sildim hata düzeldi. fakat programı açıyorum şifreyi girdikten sonra görüntü anında kayboluyor. çalışıyormu ve çalışıyorsa yazdığımız yazılar nereye kaydoluyor ?
kardes program ilk çalıştırdığında benm sifreyi ister sen yazarsan o program arka planda çalışır aynı klasörde guardian adlı txt ye hepsini kaydeder taki esc ye basana kadar

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Bilgisayar öğretmenliği okumayın
cidden okumayın.
Türkiyede hiçbir vasıfları yok, çocuklar not veremediğiniz için takmaz sizi, taksada labaratuarda oyun oynmaya gelirler, öpretmen maaşına çocuk bakıcılığı yaparsınız.
Eğer yazdıysanız da tercihlerinize okuyun ama programcılığa hazırlanın.
Çalışırken öğretmenlik derslerine asılmayın, yazılım öğrenmeye bakın.
Çok daha iyi şartlarda iyi paralar kazanabilirsiniz

Guardian1228

Katılımcı Üye
7 Ocak 2012
347
0
PC CİTY
Bilgisayar öğretmenliği okumayın
cidden okumayın.
Türkiyede hiçbir vasıfları yok, çocuklar not veremediğiniz için takmaz sizi, taksada labaratuarda oyun oynmaya gelirler, öpretmen maaşına çocuk bakıcılığı yaparsınız.
Eğer yazdıysanız da tercihlerinize okuyun ama programcılığa hazırlanın.
Çalışırken öğretmenlik derslerine asılmayın, yazılım öğrenmeye bakın.
Çok daha iyi şartlarda iyi paralar kazanabilirsiniz
sonuçta pc öğretmenliğinde hem yazılım dilleri hep wep tasarım hemde grafik tasarım konusun da dersler alıyoruz ben yeterki atanayım hem derse girerim hem de yazılım yaparak veya wep site tasarlayarak para kazanabilirim bnm tek sonum atamalar

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
sonuçta pc öğretmenliğinde hem yazılım dilleri hep wep tasarım hemde grafik tasarım konusun da dersler alıyoruz ben yeterki atanayım hem derse girerim hem de yazılım yaparak veya wep site tasarlayarak para kazanabilirim bnm tek sonum atamalar
Atanma konusundan bihaberim ancak durumlarını biliyorum yakınım mevcut.
Yürütemiyorsun işte öyle, web tasarımdan 3-5 kuruş kazanmakla hayat idame edilmez.
Paşa paşa okui dediğim gibi yazılıma ya da diğer branşlardan birine ağırlık ver, çıkıncada git, uzmanlık sertifikalarını al, mesela grafik işinde, yazılım işinde, database işinde çok para-iş var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.