Bilgisayar öneri ve sizce nasıl

goddesofcat

Katılımcı Üye
17 May 2018
661
0
İstanbul
Oyun için istiyorum diyorsun ve linux kurucam diyorsun rx almak yerine daha kötü bir ekran kartıyla maden kasmaya benziyor. Üstelik 2.8 e kadar çıkar diyorsun monster en az 3.2k dan başlıor 3.5k ya sağlam masaüstü neden almıyorsun ? 3 ede alabilirsin dizüstünde pek zevk alamazsın masaüstü al sen

Mustafa4518

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
295
0
Oyun için istiyorum diyorsun ve linux kurucam diyorsun rx almak yerine daha kötü bir ekran kartıyla maden kasmaya benziyor. Üstelik 2.8 e kadar çıkar diyorsun monster en az 3.2k dan başlıor 3.5k ya sağlam masaüstü neden almıyorsun ? 3 ede alabilirsin dizüstünde pek zevk alamazsın masaüstü al sen

Öncelikle masaüstü taşıma sıkıntısı olacak ve seneye sıklıkla okula bilgisayar götürmem gerekecek

O 3k lık pc ler için ise düşük bir ihtimal onlardan birini alabilirim donanımsal bilgim fazla yok o yüzden foruma sordum varsa laptop önerin söyleyebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.