Bilgisayar Özellikleri

asm92

Üye
23 Eki 2011
53
0
Arkadaşlar ben League of Legends oyununu oynuyorum fakat fps 30'larda geziyor. Bilgisayarım: Ereyon.com.tr | Alışverişin güvenli adresi !

Oyunun sistem gereksinimleri:https://support.riotgames.com/hc/tr/articles/201752654-Minimum-Önerilen-Sistem-Gereksinimleri

Sizce kasması normal mi, görüntü ayarları falan filan hepsi en düşük seviyede. Arka plan işlemleri desen hiç yok. Sistem mi kaldıramıyor yoksa yolunda gitmeyen başka şeyler mi var. Kafama takıldı aydınlatabilirseniz sevinirim.

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
Arkadaşlar ben League of Legends oyununu oynuyorum fakat fps 30'larda geziyor. Bilgisayarım: Ereyon.com.tr | Alışverişin güvenli adresi !

Oyunun sistem gereksinimleri:https://support.riotgames.com/hc/tr/articles/201752654-Minimum-Önerilen-Sistem-Gereksinimleri

Sizce kasması normal mi, görüntü ayarları falan filan hepsi en düşük seviyede. Arka plan işlemleri desen hiç yok. Sistem mi kaldıramıyor yoksa yolunda gitmeyen başka şeyler mi var. Kafama takıldı aydınlatabilirseniz sevinirim.
kardeşim öncelikle fps neden 30 da söylim. İşlemci, RAM ve eğer internet üzerinden kullanılıyor isen daha fazla internet trafiğine ihtiyaç duyar ve bunun içinde fps yüksek olur ve kasar.

asm92

Üye
23 Eki 2011
53
0
kardeşim öncelikle fps neden 30 da söylim. İşlemci, RAM ve eğer internet üzerinden kullanılıyor isen daha fazla internet trafiğine ihtiyaç duyar ve bunun içinde fps yüksek olur ve kasar.

Tam olarak anlayamadım? İnternetimde sıkıntı yok ve performansı etkileyen etkenleri en düşük seviyeye aldım. Sistem özelliklerim oyunu kaldırmaya yetmiyor mu acaba diyorum. Ekran kartım giriş seviyesi miymiş neymiş

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,385
0
Trabzon
Kardeşim 30 FPS saniyede 30 resim demektir senin internetin ancak bu kadarını yolluyobiliyor sanıyede. PC nin internet alışverişinden kaynaklanıyor yada internetiniz kullaanan biri olabilri evde varsa yada internet yavaştır. Oyunu 60 FPS de oynamak için birazda internet lazım online oyunlar için çünkü 60 FPS biraz fazla gelebilir interneti arkadaşın demek istediği buydu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.