Bilgisayar sorunu

23 Tem 2014
124
0
Arkadaslar pcmi dun gece torn tv ile bise indirsin die acik biraktim sabah okula gitmeden kapatayim dedim pc eve geldim hala kapatiliyor yazıyor kapama acma dugmesine bastim sora bilirsiniz windowsu normal olarak baslat dosyasi geldi bende ole dedim baslattim pcde hicbisey acilmior ne bilgisayarim ne programlar simgeleri var ama acilmiyorlar ornegin ekran parlaklogini ayarla dedigimde " Bu dosya bu eylemi gerceklestirmek icin iliskilendirilmis bir programa sahip degil .Lutfenbir program yukleyin veya zaten yuklu bir program varsa varsayilan programlar denetim masasinda bu programla iliskilendirin . ":RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.