Bilgisayar toplama

Felmalos

Üye
19 Eyl 2015
57
0
Ankara
Tamam kardeşim büyük ihtimal yarın dönüş yapıcam monitör harici toplucam başka bir isteğin var mı ekleme dediğin yani mouse klavye eklemiyim dimi onları ayrı alırsın.[/QUOTE' Alıntı:
mouse ve klavyeye gerek yok kardeşim çok sağol onları ben bulurum şimdiden çok sağol

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
tmm kardeşim yarın kesin online olurum

Bu akşam bilgisayarı açtım şu 2 sistemi topladım üstdeki sistem daha uzun vadeli daha sağlam olucaktır. Alttaki sistem ise kısa vadeli yani ileride üst seviye oyunlar gelince kaldırmassa değiştiremessiniz fakat daha fazla oyunda fps almak istiyorsan alttakini alabilirsin. Önerim üstteki bilgisayarı almalısın :) Bu arada üstteki bilgisayar eksenbilgisayardan toplandı alttaki bilgisayar ise sinerjiden toplanmıştır.

d2QWgX.png

ZVvAoG.png

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0
Bu akşam bilgisayarı açtım şu 2 sistemi topladım üstdeki sistem daha uzun vadeli daha sağlam olucaktır. Alttaki sistem ise kısa vadeli yani ileride üst seviye oyunlar gelince kaldırmassa değiştiremessiniz fakat daha fazla oyunda fps almak istiyorsan alttakini alabilirsin. Önerim üstteki bilgisayarı almalısın :) Bu arada üstteki bilgisayar eksenbilgisayardan toplandı alttaki bilgisayar ise sinerjiden toplanmıştır.

d2QWgX.png

ZVvAoG.png

Cihan üstteki sisteme bilerek mi ssd koymadın yoksa unuttun mu?

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Cihan üstteki sisteme bilerek mi ssd koymadın yoksa unuttun mu?

Bilerek koymadım zaten arkadaşın bütçesi 4000tl olduğu için zar zor bu bileşenleri biraraya getirdim i7 6700k ve gtx 970 koydum. oyun için birebir olucaktır ssd koysaydım bütçeyi aşıcaktı diğer parçalardan kısıp ssd alsaydım performansda düşüş olucaktı en iyisi böyle olması ileride gerekirse samsung 850 evo 120 gb ssd disk alınabilir.

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0
Bilerek koymadım zaten arkadaşın bütçesi 4000tl olduğu için zar zor bu bileşenleri biraraya getirdim i7 6700k ve gtx 970 koydum. oyun için birebir olucaktır ssd koysaydım bütçeyi aşıcaktı diğer parçalardan kısıp ssd alsaydım performansda düşüş olucaktı en iyisi böyle olması ileride gerekirse samsung 850 evo 120 gb ssd disk alınabilir.

İyi bakalım eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.