Bilgisayar Upload Yapmıyor

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
241
Root
Bilgisayar Upload Yapmıyor (Çözüldü)

Herkese iyi forumlar hemen konuya geçmek istiyorum youtube video yüklerken ilk defa başıma geldi bu olay video yüklenirken dondu bilgisayar hiçbişeye tepki vermedi bende mecbur olarak resetledim , ancak açılışta 1 uzun 3 kısa bip sesi verdi ve açılmadı bende kasayı hafif sarsıp tekrar denedim açıldı sonra bunu test etmek için hızlır resime bir resim yüklemeyi denedim aynı sorun ile karşılaştım dosya tc gibi yerleride denedim ancak hep aynı sorun bilgisayar donuyor reset atıncada 1 uzun 3 kısa bip sesi veriyor. İnternetten 1 uzun 3 kısa bip sesine baktığım zaman ekran kartı sorunu olarak gördüm ancak bu durumun ekran kartım ile ne ilgisi var anlamış değilim sorunumu daha iyi anlatmak için videoya kaydettim videoda hızlıresime bir resim yüklemeye çalıştım , umarım yardımcı olaiblecek birileri vardır şimdiden çok teşekkürler. Sistem özelliklerimide aşağıda belirtiyorum.

UPLOAD SORUNU VİDEO: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=VEkFluA_3W0[/ame]

ÇÖZÜM: 1 Arakdaş Ram'lerden olabileceğini söylemişti bende ramleri çıkardım daha sonra yuvalarını temizledim tekrar taktım kasayı açınca , tüm kasayıda temizledim sorun muhtemel ramlerden idi ve düzeldi.

SİSTEM ÖZELLİKLERİM (MASAÜSTÜ PC)
Windows 7 Professionel 64 BİT
4 GB RAM
Intel Core Duo CPU E8400 3.00 GHZ (2CPU.s)
Ekran Kartı
ATİ READON HD 3600 2GB

Son düzenleme:

HackLight

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
750
0
Herkese iyi forumlar hemen konuya geçmek istiyorum youtube video yüklerken ilk defa başıma geldi bu olay video yüklenirken dondu bilgisayar hiçbişeye tepki vermedi bende mecbur olarak resetledim , ancak açılışta 1 uzun 3 kısa bip sesi verdi ve açılmadı bende kasayı hafif sarsıp tekrar denedim açıldı sonra bunu test etmek için hızlır resime bir resim yüklemeyi denedim aynı sorun ile karşılaştım dosya tc gibi yerleride denedim ancak hep aynı sorun bilgisayar donuyor reset atıncada 1 uzun 3 kısa bip sesi veriyor. İnternetten 1 uzun 3 kısa bip sesine baktığım zaman ekran kartı sorunu olarak gördüm ancak bu durumun ekran kartım ile ne ilgisi var anlamış değilim sorunumu daha iyi anlatmak için videoya kaydettim videoda hızlıresime bir resim yüklemeye çalıştım , umarım yardımcı olaiblecek birileri vardır şimdiden çok teşekkürler. Sistem özelliklerimide aşağıda belirtiyorum.

UPLOAD SORUNU VİDEO: https://www.youtube.com/watch?v=VEkFluA_3W0

SİSTEM ÖZELLİKLERİM (MASAÜSTÜ PC)
Windows 7 Professionel 64 BİT
4 GB RAM
Intel Core Duo CPU E8400 3.00 GHZ (2CPU.s)
Ekran Kartı
ATİ READON HD 3600 2GB

Sorunun kesinlikle upload ile alakalı değil eğer olay dediğin gibi oluyorsa ram lerini çıkar bilgisayarı güzel bir temizle ve geri tak fakat ramlerini sağlam bir şekilde oturttuğuna emin ol çünkü ram kaydımı senin dediğin sorun ortaya çıkar..

MagNetDisk

Üye
25 Ocak 2012
227
0
TurkHackTeam
Kasanın içini aç ramları sök ekran kartını sök hdd kablolarını çıkar güzelce temizle işlemciyi sökmene gerek yok takarken sıkıntı yaşamam diyorsan sökebilirsin genel bir temizlik yap tozdan vs den arındır ve yerlerine güzel bir şekilde tak (taktığından emin ol) bu işlemlerden sonra bir daha dene upload işlemini yapmasada bip sesleri kesilecektir eğer artarsa birşeyleri takamamışsın demektir. Gene düzelmemiş ise sistem geri yükleme yap. oda işe yaramaz ise windows update yap oda olmazsa FORMAT.

BySciaa

Katılımcı Üye
9 Tem 2012
887
241
Root
Sorunun kesinlikle upload ile alakalı değil eğer olay dediğin gibi oluyorsa ram lerini çıkar bilgisayarı güzel bir temizle ve geri tak fakat ramlerini sağlam bir şekilde oturttuğuna emin ol çünkü ram kaydımı senin dediğin sorun ortaya çıkar..

Sorun çözülmüştür arkadaşlar sadece ramleri yerinden çıkardım girişleri temizledim , tabi kasayı açınca genel bir temizlikde yaptım ekran kartına dokunmadım sorun ramlerdenmiş herkese çok teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.