bilgisayarda hile ve bazı hack dosyalarını çalıştıramıyom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muco98

Katılımcı Üye
13 Şub 2011
278
0
arkadaşlar ben bu özelliklere sahip bilgisayarda hile ve bazı hack dosyalarını çalıştıramıyom nedeni ne olabilir
İşletim Sistemi:vista homebasic(6.0, yapı6001)
sistem modeli:(R522 samsung)
BIOS:phoenix securecore(tm)nb version 04LL.M021.20090803.Jay
işlem:ciıntel core 2 duo cpu
bellek:3036 ram
disk belleği dosyası:2224mb kullanıldı,4058mbkullanılabilir
DirectX sürümü:DirectX 10
ekran:
atı mobility radeon hd5650
dac400MHz
yaklaşık top. bellek2281 mb
bu özelliklere sahip anti virus programım avira+comodo+malwarebytes bunlar yüklü sorun ne olabilir dll dosylarını elimden geldiği kadarını tmm ladım ama bir sürü kırık dökük çürük dosya var silmeye kalkarsam bu sorunlar dahada artar ve silmesi 5 6 gün sürer
selametle xearo0
(yani muco98)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.