Bilgisayardan birisini bulabilir miyim?

KinqTehliqe

Katılımcı Üye
23 May 2016
360
0
İstanbul
Selamun aleyküm istanbulda oturuyorum fatih ten pendike doğru gelicekken ietteye binerken paramızı çaldılar olayı anlatmayım uzun biraz az çok 3 kişiydiler kameraya çalan kişinin yüzü gözüktü kameradan falan bilgisayarlardan bu kadının yüzünü falan nasıl nerden bulabilirim nereye gittiğini falan bilgisayardan nasıl bulabilriim para da fazlaydı yarın işte gitcezde iettenin shaibine bu kamerya kayıtlarından nasıl bulabilürüz lütfen nolur yardım edin bilgisayarlardan falan bulabilirmiyim :( :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Nereye Gittiğini Bulamazsın Fakat Bir Eşya Falan Düşürdüyse K9 Gibi Köpekler Koklayıp Bulur O Kişiyi.Bu Arada Bende İstanbul - Fatih'te Oturuyorum. :)

KinqTehliqe

Katılımcı Üye
23 May 2016
360
0
İstanbul
Kardeşim şikayetçi olurum sonra da işte vallaha gördüğüm yerde öldürüm varya eve gelene kadar beddua ettim yani o kadar çok ettimki inşallah hepsi kabul olur da haram zıkkım olsun o çalanlarada saten 3 de kadındı yani artık profesyoneller hiç bellide etmediler :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.