Bilgisayardan Instagram Kullanımı

RedLinee

Üye
17 May 2014
209
0
.php | .js
Merhaba. İyi forumlar
Yaptığım tasarımları paylaşacağım bir instagram hesabı açmak istiyorum.
Fakat çalışmaları telefona aktarınca kalite düşmesi yapıyor.Zaten instagram ayrı kalite düşürüyor.
Bilgisayardan sadece instagramı kullanabileceğim yöntem var mı?
(Emulator dışında.'bluestacks gibi')

eminpolatt

Yeni üye
16 Kas 2018
19
1
konya-adana
bluestacks indir o dediğim şey bilgisayardan tablet kullanma gir google playdan istediğin tüm mobil oyunları indir intagramı da öyle kullanıyorsun ben denedim çok güzel oldu tek sıkııntısı ram 4 bende kastı biraz makine

walrider

Üye
15 Mar 2018
158
1
emülatörler çok sıkıntı ama mecbur kullanacaksın , ha şöyle birşey daha var yanlış bilmiyorsam telegram yada bipde orjınalini bozmadan yolla var parantez içinde işte 30 mb 10 mb vs belirtiyor böylede kullanabilirsin,

RedLinee

Üye
17 May 2014
209
0
.php | .js
bluestacks indir o dediğim şey bilgisayardan tablet kullanma gir google playdan istediğin tüm mobil oyunları indir intagramı da öyle kullanıyorsun ben denedim çok güzel oldu tek sıkııntısı ram 4 bende kastı biraz makine

Emulator kullanmak istemiyorum.Sistemim düşük fazlasıyla yoruluyor maker programları sayesinde :)

Chrome Eklentileri Mevcuttur
Durumları vs. görebiliyorsunuz
Adını unuttum ama chrome mağazasından bakabilirsiniz
Yılladır Opera kullanıyorum Chrome çok RAM yiyor :))

en sağlıklı çalışan "MEmu" programı. 1 yıldır sıkıntısız kullanıyorum. Bluestacks çok fazla kasma yapar bilgin olsun.
Deneyeceğim. Teşekkür ederim.
https://www.bluestacks.com/tr/index.html Bu Bluestacks Programını Pc Kurarak Android Yapabilirsin Pc ni https://www.tamindir.com/windows/instagram/ Bu linktende Android Felen yapmadan Direk Kur Olur. saygılar
Teşekkürler

emülatörler çok sıkıntı ama mecbur kullanacaksın , ha şöyle birşey daha var yanlış bilmiyorsam telegram yada bipde orjınalini bozmadan yolla var parantez içinde işte 30 mb 10 mb vs belirtiyor böylede kullanabilirsin,
Telegram ? İnstagram'a fotoğraf paylaşabiliyor muyum bu platformdan?
Microsoftun mağazasındaki instagram uygulamasını kullanabilirsiniz.
Windows 7 kullanıyorum desteklemiyor maalesef :))

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Hiç bir program kurmana gerek yok google chromede "f12" ye bas ordan sol üstte "toggle device toolbar" var ona bas cihazını seç. (tek sıkıntısı hikaye atarken boyut ayarlayamıyorsun)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.