Bilgisayardan Programsız DM Görüntüleme ! - THT de ilk

ashvlogs

Yeni üye
31 Mar 2019
24
0
Herkese Selam !
Bugün Sizlere Baya Araştırma Sonrası Nasıl İnternetde Güvenli bir şekilde DM Ulaşa Bileceğinizi Gösteriyorum !
Umarım Beğenirsiniz !

Not : Videoda Baya Emek Var , Ama Her Daim Eleştiriye Açığım !

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=BNMTy0blOZE&feature=youtu.be"]https://www.youtube.com/watch?v=BNMTy0blOZE&feature=youtu.be[/ame]

peasold

Katılımcı Üye
2 Haz 2019
311
0
f12'ye tıklayıp ordan telefon moduna geçip DM kutusuna girilebiliyor diye biliyorum

hseynxortkcx

Yeni üye
10 Mar 2019
1
0
Hayırlı Bayramlar, Bilmeyenler Olabilir Ancak Bu Tür Sitelere Girdiğiniz Zaman Hesap Bilgilerinizin Çalınabilme Durumu Var Ayriyetten Sisteme Siz de Üye Olduğunuz İçin Takipçi Basan Diğer İnsanları Otomatik Olarak Sistem Sayesinde Takip Etmeye Başlıyosunuz Bilginize.

ashvlogs

Yeni üye
31 Mar 2019
24
0
f12'ye tıklayıp ordan telefon moduna geçip DM kutusuna girilebiliyor diye biliyorum
Program İndirmeden Maalesef olmuyor

ya senin sitense user kasıyorsan tehlikeli !

site benim değil merak etmeyin , ve güvenilir

Hayırlı Bayramlar, Bilmeyenler Olabilir Ancak Bu Tür Sitelere Girdiğiniz Zaman Hesap Bilgilerinizin Çalınabilme Durumu Var Ayriyetten Sisteme Siz de Üye Olduğunuz İçin Takipçi Basan Diğer İnsanları Otomatik Olarak Sistem Sayesinde Takip Etmeye Başlıyosunuz Bilginize.
Bu Doğal birşey , havuz sitemi deniyor buna
bilgileriniz çalınabilir bence güvenmedikçe girmeyin
1 buçk yıldır kullaıyorum amma yinede teşekkürler

uygulama indirmeden dm görülmüyor
aynen
arkadaşlar, ben yöntem biliyorum. birazdan sizlerle paylaşıcam.

Keşke yorum kasmasaydında , yinede tetikdeyiz bekliyoruz .....

iLab

Uzman üye
15 Mar 2018
1,305
0
Ankara
Bu siteye bilgilerinizi vermemenizi öneririm.Sitenin ssl sertifikası bile ücretsiz ssl sertifikası.

ashvlogs

Yeni üye
31 Mar 2019
24
0

Ni0Cx

Yeni üye
13 Haz 2019
14
0
Herkese Selam !
Bugün Sizlere Baya Araştırma Sonrası Nasıl İnternetde Güvenli bir şekilde DM Ulaşa Bileceğinizi Gösteriyorum !
Umarım Beğenirsiniz !

Not : Videoda Baya Emek Var , Ama Her Daim Eleştiriye Açığım !

https://www.youtube.com/watch?v=BNMTy0blOZE&feature=youtu.be

Gerçekten Olağanüstü büyük bi başarı olmuş :D :kahkaha
Sosyal medya sevdalıları için güzel. Diğerleri için boş..
Fakat yinede araştırmanı tebrik ediyorum, keşke daha yararlı konular hakkındada araştırmalar yapsan.

bagarior

Üye
30 May 2019
53
0
Ben birkaç defa girmiştim buradan bot beğeni vb. atabiliyoruz fakat 24 saat içinde hesap bilgilerimiz çalınıyor bilginize.

Fear-Code

Uzman üye
29 Nis 2012
1,371
0
California
Chrome' dan F12' ye basın. Daha sonra Ctrl + Shift + M tuşlarına basın ve Audits sekmesine girin. Girdiğiniz sekmedeki mobil seçeneğini seçerek Run Audits derseniz mobil görünüme kavuşursunuz. Başka sitelere asla hesap bilgilerinizi vermeyin.

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
önemli bilgilendirme!

[COLOR="RedSayın Forum Kullanıcıları, İnstagram,Twitter,Facebook veya diğer Sosyal Platformlar için Beğeni,İzlenme,Yorum veya Takipçi siteleri tamamen dolandırıcıdırlar...Sisteme giriş yaptığınız takdirde Girdiğiniz Hesap bilgileri Direkt olarak Web Sitenin VeriTabanı'na girilmektedir ve VeriTabanındaki veriler hiçbir şekilde şifrelenmemiştir... yani Websitenin Admini istediği zaman veritabanından Hesabınızla ilgili tüm bilgileri erişebilmektedir.. - ve şöyle bir durum da vardır örneğin sisteme giriş yaptınız.. Hile yaptınız yapmadınız artık hesabınız veritabanındaki havuza düştüğü için hile yapacak kullanıcılar da hile yaptığında örn takipçi hilesi bunda ise otomatik olarak site havuzdan rastgele kullanıcıları o hile yapmış kullanıcının hesabına otomatik olarak takip eder... yani hile yaptınız 100 takipçi ama o size 1000 takip etme olarak geir döner bu gibi durumlar başınıza belada açabilir yorum hilesi ile herhangi birine küfür edebilir bu nedenle başınız belaya girebilir... ÇÖZÜM: Şifre değiştirme ve 2 Adımlı doğrulama...[/COLOR][/B].[COLOR="Yellow [URL="https://tik.lat/ziiGZ"] https://igdm.me/[/URL] / İnstagram için ise bir Emulatör programı kullanabilirsiniz... (Emülatör) APP Player'lar / BlueStacks - Nox App Player - meMU Player VE Dahası:... Ayrıca Emülatör programlar ile sadece İnstagram değil pek çok Android Tabanlı Uygulama ve Oyunu veya Telefon işlevlerini gerçekleştirebilirsiniz...

Programsız İnstagram Telefon modu için ise alttaki videoyu izleyebilirsiniz (Dikkat! - Alttaki videodaki alternatif Sadece DM'e giremez onun dışında Foto Post vb işlevleri yapar...)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=z-aHCM58UFE[/ame]
Not: Video bana ait değildir...

iyi forumlar...

Son düzenleme:

ashvlogs

Yeni üye
31 Mar 2019
24
0
Ben birkaç defa girmiştim buradan bot beğeni vb. atabiliyoruz fakat 24 saat içinde hesap bilgilerimiz çalınıyor bilginize.
Ben Bu Siteyi 24 saat değil , gün değil , hafta deyil , aydır kullanıyorum amma birşey olmadı :D
Gerçekten Olağanüstü büyük bi başarı olmuş :D :kahkaha
Sosyal medya sevdalıları için güzel. Diğerleri için boş..
Fakat yinede araştırmanı tebrik ediyorum, keşke daha yararlı konular hakkındada araştırmalar yapsan.
:kahkaha:kahkaha
Chrome' dan F12' ye basın. Daha sonra Ctrl + Shift + M tuşlarına basın ve Audits sekmesine girin. Girdiğiniz sekmedeki mobil seçeneğini seçerek Run Audits derseniz mobil görünüme kavuşursunuz. Başka sitelere asla hesap bilgilerinizi vermeyin.

Sayın Forum Kullanıcıları, İnstagram,Twitter,Facebook veya diğer Sosyal Platformlar için Beğeni,İzlenme,Yorum veya Takipçi siteleri tamamen dolandırıcıdırlar...Sisteme giriş yaptığınız takdirde Girdiğiniz Hesap bilgileri Direkt olarak Web Sitenin VeriTabanı'na girilmektedir ve VeriTabanındaki veriler hiçbir şekilde şifrelenmemiştir... yani Websitenin Admini istediği zaman veritabanından Hesabınızla ilgili tüm bilgileri erişebilmektedir.. - ve şöyle bir durum da vardır örneğin sisteme giriş yaptınız.. Hile yaptınız yapmadınız artık hesabınız veritabanındaki havuza düştüğü için hile yapacak kullanıcılar da hile yaptığında örn takipçi hilesi bunda ise otomatik olarak site havuzdan rastgele kullanıcıları o hile yapmış kullanıcının hesabına otomatik olarak takip eder... yani hile yaptınız 100 takipçi ama o size 1000 takip etme olarak geir döner bu gibi durumlar başınıza belada açabilir yorum hilesi ile herhangi birine küfür edebilir bu nedenle başınız belaya girebilir... ÇÖZÜM: Şifre değiştirme ve 2 Adımlı doğrulama.... ha telefonum yok bilgisayardan İnstagram'a veya sadece DM'e erişmek istiyorsanız bunlarında pek çok alternatifi vardır... > Sadece DM Programı İG-DM isimli programı indirerek DM'e erişebilirsiniz... Link: https://igdm.me/ / İnstagram için ise bir Emulatör programı kullanabilirsiniz... (Emülatör) APP Player'lar / BlueStacks - Nox App Player - meMU Player VE Dahası:... Ayrıca Emülatör programlar ile sadece İnstagram değil pek çok Android Tabanlı Uygulama ve Oyunu veya Telefon işlevlerini gerçekleştirebilirsiniz...

Programsız İnstagram Telefon modu için ise alttaki videoyu izleyebilirsiniz (Dikkat! - Alttaki videodaki alternatif Sadece DM'e giremez onun dışında Foto Post vb işlevleri yapar...)

Not: Video bana ait değildir...

iyi forumlar...

Teşekkürler

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Biraz php bilgisi olan mgp25 kullanarak kendi dm scripti'ni yazabilir. bu tarz uygulama ve sitelere güven olmaz.

Losbey

Uzman üye
24 Mar 2018
1,196
0
Ankara
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=k15asxlW1aM[/ame]

Bu program güvenli ve onaylı eğer güvenemeyen arkadaşlar için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.