Çözüldü bilgisayardan ses gelmiyor (bluetooth hoparlör)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gitarist4646

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
783
0
antalya
arkadaşlar merhaba biraz önce bluetooth hoparlör taktım müzik dinlemek için şimdi çıkarttım ve bilgisayardan ses gelmiyor. aygıt yöneticisine girdim vs vs ses geliyor gibi gözüküyor ama ses gelmiyor bilgisayardan

Moderatör tarafında düzenlendi:

Squdcyro

Yeni üye
8 Ara 2018
15
0
Varsayılan ses aygıtı bluetooth olarak değişmiş. Varsayılan ses aygıtı değiştirme yazarak youtubeda sorun ile alakalı bir sürü video bulabilirsin

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Merhabalar başlattan denetim masasını açın, donanım ve ses'i açın, ses yazısını tıklayıp açın, gelen ekranda kayıt yazısını tıklayın, açık gözüken microfon'u çift tıklayın ve gelen ekranda dinle yazısını tıklayın, bu aygıtı dinle kutusunu işaretleyin. Büyük ihtimalle çözülecektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.