Windows Bilgisayarı Açamıyorum

polatxs

Yeni üye
22 Kas 2023
3
1
Kasayı açtığımda ekranımda klavye düzenini seç dedikten sonra sorun gider yazısı var ona da tıklıyorum geliştirilmiş seçenekler var onlardan herhangi birini yaptığımda hep onarım hatası veriyor ve bir türlü de bilgisayarı sıfırlayamıyorum. Bilgisayar açıkken en son yaptığım şey ise Windows gezgini yeniden başlatmamdı onu yaptığımda hemen ardından kasayı aç kapat yaptım ekranımda bu sorun çıktı.

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,352
869
anka.html
Başka bilgisayardan USB belleğe e windows'u kurulumunu indirip tekrardan bilgisayarımda kurumamı mı söylüyorsunuz
evet başka bir bilgisayara usb belleğinizi takın ardından rufus yazılımını kullanarak indirdiğiniz .iso dosyasını usb belleğe yazdırın.
gerisi zaten basit.

Bilgisayar şart değil sanırım telefondan usb belleğe .iso yazdırılabiliyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.