Bilgisayarı çökerten bir satırlık kod nasıl önlenir

antepybo

Yeni üye
9 Mar 2023
5
4
Merhaba mountvol c: /d tarzında bir kod vardı bende hatırlanması için artık zararı dokunmayan kodu yazdım. C diskini yok ediyor çıkartıp kod. Biliyorsunuz böyle bir kod vardı işte o kod Enderman adlı kanalın 3 satırlık virüs kodlu videosu vardı xp'yi çökerten. Orada birisi bir satırlık virüs kodu yazmıştı bilgisayarı çökerten ama antivirüslerin bulduğu. İşte o kodu nasıl engellerim? Antivirüs yapıyorum da.

TurkGokay

Uzman üye
4 Ara 2022
1,021
1
544
Kemalizm
Merhaba mountvol c: /d tarzında bir kod vardı bende hatırlanması için artık zararı dokunmayan kodu yazdım. C diskini yok ediyor çıkartıp kod. Biliyorsunuz böyle bir kod vardı işte o kod Enderman adlı kanalın 3 satırlık virüs kodlu videosu vardı xp'yi çökerten. Orada birisi bir satırlık virüs kodu yazmıştı bilgisayarı çökerten ama antivirüslerin bulduğu. İşte o kodu nasıl engellerim? Antivirüs yapıyorum da.
CMD'ye yazılan bir kod mu bu? İlk kez duyuyorum.

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,477
46
1,044
Arkana bak
Bu kodu kendi lehine kullanabilirsin
Korunmak yerine, Birde bu bat komudu bana tanıdık geldi🙂

Bu kodu CMD yazarsan olucaklardan ben sorumlu değilim

echo start osman.bat>osman.bat ==> kod

Ve sonra

osman ==>kod

Diye yaz CMD ye ve bu verdiğim kodda ek bir bilgi olsun🙂👍🇹🇷❤️

Son düzenleme:

antepybo

Yeni üye
9 Mar 2023
5
4
Birde bilgisayara kırmızı ekran çıkartan ve hiç bir türlü kapanmayan program nasıl önlenir? Kod falan yok. Sadece kapatma tuşu falan kapalı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.