bilgisayarı her açtığımda bu hatayı alıyorum

samil basayev

Yeni üye
7 Ocak 2016
20
0
kadıköy
GoRq7V.png
bilgisayarı her açtığımda masaüstünde bu hata çıkıyor ne yapsam ne etsem bulamadım çözümü varmı bunu düzeltebilen program falan nolur yardım edin

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
Başlangıç ta açılan programlardan biri ile alakalı bir sorun anlaşılan bilgisayardaki çalıştır kısmına msconfig yaz orada başlangıçta çalışan programlarla ilgili bir sekme olacak oradan bilmediğim programları veya hangi program hata veriyorsa pasif hale getirebilirsin...

GoSTWAR52

Yeni üye
4 Ocak 2016
13
0
bilgisayarının çalıştır kısmına msconfig yaz enter e bas
gelen ekranda başlatma seceneğine tıkla orada pc açılırken başlayan programları görüceksin

oradan o hata veren programın ne olduğu bula bilrsin yada oradaki tick leri kaldırıp pc açılırken onuda açmasını engelleye bilirsin

sana tavsiyem oradan hangi program olduğuna bir bak

BasbugAttila35

Yeni üye
21 Eki 2015
21
0
Kardeş Sorun Bulunmuyorsa Tek yapman gereken format atman bilgisayara ama belkide sorun msconfig den baslatmaya girip ordakilerin sadece bilgisayarın kendi programlarını intel,nvdia gibi ne varsa onlar kalsın diyerlerini seçip baslatma demen bide öyle dene belki düzelir

timek

Yeni üye
7 Ocak 2016
8
0
selamlar bu forumda ilk mesajım. Bu loaris trojan remove diye bir programın kalıntısı. Programı kaldırmışsınız ama pc de kalıntı kalmış. Çözüm ise güvenli modda açın ltr ile ilgili ne varsa silin bu sıkıntı çözülür.

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
GoRq7V.png
bilgisayarı her açtığımda masaüstünde bu hata çıkıyor ne yapsam ne etsem bulamadım çözümü varmı bunu düzeltebilen program falan nolur yardım edin
Merhaba kardesim bu hatayi ne zaman almaya basladiniz hangi programi kurduktan sonra almaya basladiniz ltr.exe diyor bu bir virus reklam yazilimi pc nizde kullandiginiz antivirus programi nedir ? Kasper veya Avira ile tarat Antimalwarebytes i kur tarat gereksiz programlari kaldir sonra msconfig ten baslangicta calisan bilmedigin programlari kaldir

El ve Hack

Katılımcı Üye
17 Ağu 2015
384
0
Kardeşim başlat>denetim masası>program kaldıra bak orda ltr.exe diyebi program varsa sil ve beni skypten kle ordan yardimci olucam sana caner.manavoglu2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.