Windows bilgisayarım bozuldu

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi arkadaşlar ya benim bilgisayarım bozulduda sonuca ulaşamadım evdeki wirelese giremiyorum başka odada giriyorum ama diğer odalarda giremiyorum windows isosu format dosyası nerden temin edebiliriz acaba win7 ultimate x64 bit lazımdıda lisans anahtarı sıkıntı olmıyacak şekilde

2 Mar 2019
67
0
Instagram
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi arkadaşlar ya benim bilgisayarım bozulduda sonuca ulaşamadım evdeki wirelese giremiyorum başka odada giriyorum ama diğer odalarda giremiyorum windows isosu format dosyası nerden temin edebiliriz acaba win7 ultimate x64 bit lazımdıda lisans anahtarı sıkıntı olmıyacak şekilde

Orijinal Microsoft Windows & Microsoft indirme programı

https://www.heidoc.net/php/Windows-ISO-Downloader.exe

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
güzel kardeşimin dediğine katılıyorum son zamanlae win10 baya bir sorun çıkarmaya başladı bende win7 kullanıyorum güzel kardeşim driver konusundada pc marka model biliyor musun ?

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
olmadı arkadaşlar güzel windows iso varmı acaba problem olmıyacak şekilde yapamadım
iso dosyası efi den iso hazırlamasını biliyormusunuz benim dosyam baya sıkıntılı arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
arkadaşlar ilgili video konuyu bulamadım yardımcı olurmusunuz rica etsem Windows 7 Uefi + Usb 2.0 Destekli Disk Hazırlama
arkadaşlar daha önceden gönderdiğim dosyadan format windows iso hazırlamasını biliyormusunuz videosu varmı acaba yardımcı olabilecek birisi

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
gene olmadı arkadaşlar gönderdiğim proğramda yapabilirdik aslında
orjinal iso nasıl bulabiliriz windows iso yapamıyorumda
yardım edecek birisi varmı kasa bilgisayarımın masaüstünü beğenmedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.