Bilgisayar'ım Çok Isınıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atorvastatin

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
465
0
Turk Hack Te
Merhaba Arkadaşlar !

Bilgisayar'ım çok ısınıyor!
Speed Fan Yoluya ısıyı ölçtüm system hariç hepsi coşmuş !
Ne Yapmalıyım Cevaplarsanız Çok Makbule Geçer :D
Şuan Harddisk fazla ısınmasın diye tabağa soğuk su koyup üstüne koydum ısı baya düştü sanırsam :D

Lütfen çözüm bilen arkadaslar çaresini yazarlarsa sevinirim !

Resim;

jhnJ6.jpg

Bilgisayarımdan Görüntüler;

QijFp.jpg

Resim'i Göremiyorsan; TIKLA

Birde Arkadaşlar Bu Resimde Dokunduğum Yer Acayip Sıcak Elimi Basılı Olarak 5 Saniye Bile Tutamıyorum :( ;

wvYYA.jpg

Resim'i Göremiyorsan ; TIKLA

Son düzenleme:

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
Görev yöneticisini aç gereksiz ne varsa kaldır, eğer laptop ise ekran parlaklığını düşür.Eğer masaüstüyse kasanın yan kapakları çıkar.Ve haftada 1 kere silmeyi unutma.

Okan Matra

Uzman üye
4 Şub 2012
1,056
0
İstanbul

1-Fan'ı Temizle
2-Ara Sıra Dinlendir
3-Şarj Takılıysa Çıkar Pille Kullan
4-Güzel Bir Soğutucu Al
5-Laptop'u Dizinde Falan Değil Düz Ve Hava Alacağı Bir Yerde Kullan

Bide Senin İşlemci Galiba Amd :D

Nok4

Katılımcı Üye
11 Şub 2012
278
0
Vallah Ben Pervanenin Kafasını Kopardım Kasayı Açtıp Oraya Monte Ettim.
Şimdi 412 ram Pc Bile Manyak Hızda :D

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
kardesim aynı sorun bendede war bi fanı bozulmustur büyük ihtimalle bu yüzden bence fanı deistir ben deistiremiom onun yerine bi buz koy ben denedim hic bi şeyde kapanmıyo

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Tüm Yorumlari Okuyamadim Öncelikle Bilgisayarin Performansını Zorlayacak Gereksiz Programlari Devre Dişi Birak Ve Fanlari Temizle Yaz aylarinda aslında normal şeyler bunlar bilgisayar kasasının bulunduğu ortamda haca silkilasyonu engelleyecek birşey varsa kaldir ve son olarakda harici fan tak 2 tane kolay gelsin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.