Bilgisayarım Çok yavaşladı

8 Eki 2012
182
0
:RpS_cursing:
Bilgisayarım 2 ayda çok yavaşladı önceden açtığı oyunları şimdi kasarak açıyor yada açmıyor avg yi indirdim tarattım virüsleri sildi 3 virüs silinmedi artık oyun oynamak ne kelime internette bile adamakıllı dolaşamaz oldum online oyunlar örn wolfteam e girdiğimim sonucdan atılıyorum yada açsada kasıyor ve sadece 2 dakika sonra tekrardan oyundan atılıyorum.Oyun banned atıyor acaba bir virüstenmi trojenden mi oluıyor yardımcı olursanız sevinirim
windows perfect xp
2gb ram
nvida 9400 gt
intel core 2 duo çif çekirdekli
Not=Farkındayım böyle bir sistemden iyi bir sonuç beklenmez ama sorunum öncede dediğim gibi neden kasmaya başladı ve 3 hafta önce format attım :RpS_angry:

brt3rr

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
327
0
ORDU
Bilgisayarinda Bir Antivirüs Kullanmiyorsan..

En yakın Süre içerisinde İyi Bir Antivirüs İndirip Tarat.. Nod32 Olabilir..

Daha Sonra Dilersen Özelden Ayar İçin TW verebilirsin..

Yada BaşlaT ÇalıştıR De MSCONFİG Yaz Giriş Yap.. Burada Başlanğıç Gir Tüm.. Tıkları Kaldır..

Uygula Tamam De.. Yeniden Başlat Derse Tıklama Daha sonra De..

Ve elle Reset Tuşuna Tıkla..

İşallah Yardımc I olmuşturum..

Öncesinde isi Cleaner Programıyla Tüm Pc ni.. Temizle..

Clenir Özel ayarlarindaki Tüm Sekmeler Seçili Olsun :. Dilersen en altaki Boş alan temizleyiciyi Açma..

Çok uzun Sürebilir.. Açmanı Önerrim..

Başarilar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.