Bilgisayarım İçin Öneri Bekliyorum # Faverin#

Faverin

Yeni üye
1 May 2019
10
0
Öncelikle şu anda burada bunu okuyan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum​
.

Bilgisayarımı 2 sene öncesinde aldım. Fakat şu an Cs 1.6 bile oynayamıyorum. Çok kasıyor. Ne yapmam gerektiği ile ilgili tavsiyeler bekliyorum sizlerden. Daha önce sorduğum birisi SSD taktırmamı söyledi. Sizlerin de fikrini almak istedim. Sistem özelliklerimi aşağıda resimlerde belirteceğim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim :mutlu

ADBZ0B

GmLbEb

YQz3Mk

CemilK

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
720
0
Nereye...
O bilgisayar ile CS:GO'yu rahat 40 fps calıştırır gibi duruyor. Calıştırmıyorsa:
-Temiz bir Windows yüklemesi yap. Önerim win10
-Yükleme sonrası driverları sakın unutma. Belkide bu yüzden kasıyordur.
-Bilgisayarının icini temiz tutmaya önem göster. Sıcaklık ile performans ters orantılıdır.

Dex1337

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,691
34
Londra
İşlemcini fanını temizle işlemci ye termal macun sür ısınmıştır sürersen rahatlar ssd takmana gerek yok ama verim almak açısından dersen takabilirsin bilgisayarını formatla zararlı yazılım bulunuyor olabilir.

Faverin

Yeni üye
1 May 2019
10
0
O bilgisayar ile CS:GO'yu rahat 40 fps calıştırır gibi duruyor. Calıştırmıyorsa:
-Temiz bir Windows yüklemesi yap. Önerim win10
-Yükleme sonrası driverları sakın unutma. Belkide bu yüzden kasıyordur.
-Bilgisayarının icini temiz tutmaya önem göster. Sıcaklık ile performans ters orantılıdır.

Hocam benim dediğim cs go değildi 1.6 bile oynayamıyorum. Bende ilk başta öyle yaptım fakat sizin dediğinizin tam tersini yaptım. Windows 10 du donma sonucu windows 8 yükledim. Driver booster kullanıyorum ve tüm driverlarım güncel gözüküyor. İçi hakkında pek bir bilgim yok ama ısınma sorunum olmuyor.

İşlemcini fanını temizle işlemci ye termal macun sür ısınmıştır sürersen rahatlar ssd takmana gerek yok ama verim almak açısından dersen takabilirsin bilgisayarını formatla zararlı yazılım bulunuyor olabilir.

Hocam ısınma ile ilgili bir sorun yaşamıyorum aslında. Ve laptop olduğu için işlemci fanıma ulaşacak kadar teknik bilgim yok.Bilgisayarımın ısındığını hiç hatırlamıyorum. Formatı denedim ama format sonrası herhangi bir açılma olmadı tabi formatı atalı nerdeyse 1 sene olacak tekrar formatlamamı önerir misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dex1337

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,691
34
Londra
Hocam ısınma ile ilgili bir sorun yaşamıyorum aslında. Ve laptop olduğu için işlemci fanıma ulaşacak kadar teknik bilgim yok.Bilgisayarımın ısındığını hiç hatırlamıyorum. Formatı denedim ama format sonrası herhangi bir açılma olmadı tabi formatı atalı nerdeyse 1 sene olacak tekrar formatlamamı önerir misiniz ?

Format atabilirsin kardeşim formatı düzgün at driverlarını felan indir veya güncelle yardımcı yazılımla driver booster olabilir yazılım olarak + Bilgisayarını tamirciye götür ssd taktır 120 gblik hem adam temizlik yapsın hemde ssd yi taksın ekstra verim alırsın.

Faverin

Yeni üye
1 May 2019
10
0
Format atabilirsin kardeşim formatı düzgün at driverlarını felan indir veya güncelle yardımcı yazılımla driver booster olabilir yazılım olarak + Bilgisayarını tamirciye götür ssd taktır 120 gblik hem adam temizlik yapsın hemde ssd yi taksın ekstra verim alırsın.

Muhtemelen öyle yapacam :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

xxAbsinthe

Üye
1 Eyl 2014
207
0
Ötüken
Öncelikle şu anda burada bunu okuyan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum​
.

Bilgisayarımı 2 sene öncesinde aldım. Fakat şu an Cs 1.6 bile oynayamıyorum. Çok kasıyor. Ne yapmam gerektiği ile ilgili tavsiyeler bekliyorum sizlerden. Daha önce sorduğum birisi SSD taktırmamı söyledi. Sizlerin de fikrini almak istedim. Sistem özelliklerimi aşağıda resimlerde belirteceğim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim :mutlu

ADBZ0B

GmLbEb

YQz3Mk

Buna geçebilirsin

Windows 7 Ultimate Sp1 32-64 Bit Türkçe - 2019 Güncel

Daha sonra

IObit Driver Booster Pro 6.4.0.392 Türkçe

Kur driver yükle bilgisayarcıda bakımlarını yaptır kaliteli bi termal macun daha sonra düzeleceğini umuyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.