Bilgisayarım Kasıyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kanakazi

Yeni üye
9 Eki 2009
19
0
arkadaslar size bilgisayarımın özelliklerini göstercem ve bu kadar iyi bi özellikli bilgisayarın basit oyunları bile kasması benm cok zoruma gidiyor metin2 521mb ram olan bir bilgisayarda kasmıyor ama benmkinde kasıyor arkadaslar bakın kasıyor diyorum lag oluyor demiyorum bu konuyu baska sitelerdede actım dedilerki internet yavastır.internetim kablosuz dogru ama genede diger basit oyunlar bile kasabliyor bi yardım ederseniz sevinirim...

Uploaded with ImageShack.us

Rwan101

Katılımcı Üye
21 Nis 2011
402
0
Sicilya
arkaplanda çalışan prog.ları kapat başlangıç proglarınn cogunu kapat . progları görev cubuguna sabitleme ss dede göründüğü gibi görev cubugunda bir çok prog windows gezgini açık biraz daha dikkatli kullan birde pcn laptop m u masaüstümü ??

kanakazi

Yeni üye
9 Eki 2009
19
0
kardes ben 3 tane metin2 acmısım ama hepsi kimsenin gelmiyegi yerlerde tüm herseyi kapatıp 1 client acıp pazara girsem gene kasıyor bakma o kadar actıgıma charlar botta elle oynamak istesem oynayamacak kadar kasıyor...

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
1) İşlemcin 4 değil 2 Çekirdek.
2) açık olan yazılımlar (antivirüs dahil) performansının düşüşüne etki edebilir.
3) Bilgisayarında virüs olabilir.
4) ısı problemi olabilir. (ki özellikle laptoplarda başbelası bir durumdur)

kanakazi

Yeni üye
9 Eki 2009
19
0
1. 4 olması lazım alan adam öyle dedi
2. koydugum fotoda cogu sye acık ama tüm programları kapatıp gene pazara bakmaya calıssam kasıyor
3. daha dün yada önceki gün tarattım bilgisayarımı w7 nin kendi antivirüs programı ile cıkmadı(eger önerdigin baska bi program varsa lütfen söyle)
4. bilgisayarıma 40 tl ye cogutucu aldm ısı proglemi oldugunu sanmıyorum

Son düzenleme:

kanakazi

Yeni üye
9 Eki 2009
19
0
arkadsımında laptopu var hhiç kasmıyor knight oynarken pazara girdigimde kare kare görüyorum pazarları tw ile yardmcı olabilecek varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.