Bilgisayarım skidrow oyun kurmuyor !!

alpiero61

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
350
0
merhaba arkadaslar.
benim bilgisayara skidrow sürüm oyun kurulmuyor.sistem ve ekran özellikleri yukarıda 2 resimde belirttiğim gibi.
alt resimde de Call Of Duty Black Ops 2yi kurmaya çalıştım.ama oyun skidrow olduğu için kurulmuyor.bu hatayı veriyor.
Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.

http://k1305.hizliresim.com/19/4/mr5x9.jpg[/img]

*Sanchez*

Katılımcı Üye
17 Eki 2011
691
0
This answer is for experts only. Click on Start, then click on Run and type regedit and press enter. Then navigate to: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Then make sure the registry value ProgramFilesDir points to the 64-bit Program Files path, which is usually C:\Program Files\. Also make sure the registry value CommonFilesDir points to the 64-bit Common Program Files path, which is usually C:\Program Files\Common Files\

diye bir açıklama yapılmış . Translate veya kendin çözerek yapmaya çalış. Araştırdım türkçe bulamadım, ingilizce olarakda hep regedit üzerinden işlem yapılmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.