Bilgisayarım win95 gibi görünüyor YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doktor31

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
550
0
Nereye
(ÇÖZÜLDÜ) Bilgisayarım win95 gibi görünüyor YARDIM

merhaba benim 2. bilgisayarım windows 7 ama 95 gibi görünüyor hiçbirşey (nerdeyse) çalışmıyor nababilirim cd ye yazamıyorum alan yetersiz diyor sanal şeydede kurulum çalışmıyor nababilirim YARDIM LÜTFEN

Son düzenleme:

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Merhaba

Öncelikle Konu Yardım Merkezi'nde olmalıydı.

Ayrıca bilgisayarınıza temiz bir format çektirip sonradan düzgün bi şekilde windows kurabilirseniz sorununuz çözülür. Veya bir bilgisayarcı vb. kişilere götürürseniz onlar halleder sanırım.

İyi Forumlar Dilerim

NarxoZz

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
340
0
Azerbaijan
Git bir CD al ve windows iso dosyasini internetten indir cd ye yaz cd yazmak olmuyorsa git format cdsi al e ya internet kafeden iso dosyasini indirerek cdye yaz cd yerine usb bellekde olur cdye falan para vermek istemiyorsan internette aratabilirsin cdsiz format atma diye bencdsiz yaptim ama yinede CD ve ya usb bellek olursa sorunun daha kolay cozulur

doktor31

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
550
0
Nereye
cd siz olmuyor zaten sanal cd yaptım OLMUYOR :( bakalım olursa başlığa çözüldü derim.
/(Edit) Ha bu arada internet çalışmıyor ses çalışmıyor sadece .exe ve .png .jpg falan açıyor ses yok int yok internet gelse yapacam zaten
/(Edit)

ya konu uplamayı hiç sevmem ama yardım bir öneri sistem geri yüklemeyi nasıl açarım bari onu söyleyin yeter pm kasıyormuş gibi oluyorum sonra

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheDarkHackers

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
426
0
Bilgisayarı performans moduna mı aldım benim win 7 vardı amcam performans moduna almış win 95 gibiydi sonra çözemediğim için format atmıştım yazık oldu.

doktor31

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
550
0
Nereye
BEYLER ERROR VERİYOR İNTERNET OLMADIĞI İÇİN GALİBA ACİL ÇÖZÜM PLS lütfen bakınnn:RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying: o bilgisayar benim değil

Son düzenleme:

doktor31

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
550
0
Nereye
bilgisayarım kısayoluda yok çıldıracam (edit açtım tamam bi dk)

yok olmuyor tamirciye göstereyimmi ne dersiniz hem çözemessem bidaha uplamam konuyu başka hard disk alırım veya başka pc toplarım hem nolmuş yani sanki dünyayı kurtaracak bilgisayar bozuldu :trl (bu arada sistem geri yüklemeyi nasıl açarım söyleyin)

beyler tamirciye götürsem çözermi format atamıyorum olmuyo internet yok o yüzden olmuyo çözermi sizce ne dersiniz

format atamıyorum tamirciye götüreyimmi internet nasıl bağlıcaz olmazsa konuyu kilitlemelerini isteyecem

Moderatör tarafında düzenlendi:

x3e

Üye
29 Ocak 2016
151
0
Almanya
Merhaba, bilgisayarına format attıktan sonra driverlarını kurmamışsın ve atılan formattan sonra görünüm performans modunda başlamış olabilir sorun burada, her ne olursa olsun Windows 10'a geçmeni şiddetle tavsiye ediyorum hiç uğraşma git 5 TL'ye bi format cdsi falan al veya flashına indir bi arkadaşından, internette usb ile format atma ile ilgili binlerce video var

doktor31

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
550
0
Nereye
flood diye silmeyin yorumu bir öneri sunmak isteyen varsa internet nasıl bağlarım nasıl eski haline döner help olmasza tamirciye götürecem zaten meraklı değilim post kasmaya kasıcamda nolacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.